Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 21-06-2019, 11:09
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Best Killer Zobrazit příspěvky
já jako novej hrac si event nemuzu vynachvalit nabidky v kolotoce stesti me usetrili dost penez asi o 50%levnejsi 11piv denne zdarma a toceni na kole super podzemi idolu super tesim se az budu lvl 222 uz mam lvl 99za 9dni co sem zalozil postavu album super nove itemy super vsechny eventy naraz super

dekuju autorum tehle hry za super spestreni hry 9denniho stereotypu
Paráda. Takže kdo platí, je z updatu nadšený, že ušetří a kde co všechno, nehoubaři mají smůlu.
Koho si myslíte, že bude Playa více poslouchat ohledně feedbacku? Kladné hodnocení jejich usilí dostat z hráčů více peněz, a nebo naopak jejich negativní ale docela objektivní kritizování od nehoubařů?

Když uslyší, že houbaři jsou spokojení, budou tento nešvar ještě více ve hře opakovat. Hlavně aby o ně nepřišla a ti měli za co utrácet. Že hra pomalu postrádá hratelnost, už jim asi nevadí, hlavně že u toho nesmyslného podzemka protočí tisíce korun.
Tohle se mi nelíbí.

Koukám, že vlastně můžu být jako nehoubař rád, že si hru ještě můžu zadarmo zahrát. :)
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2019, 11:20
pepa7801 pepa7801 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2018
Standardní

Zdravím, chci se zeptat, co je to ten grál a jak se s ním vyhledávají samolepky do alba? Padlo mi v dole USB, ale nevím, jestli je to ten grál, nebo je to něco jiného. USB mi otevřelo podzemí. Takže nevím, jak je to s tím albem. Díky
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2019, 11:22
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kubin8 Zobrazit příspěvky
Paráda. Takže kdo platí, je z updatu nadšený, že ušetří a kde co všechno, nehoubaři mají smůlu.
Koho si myslíte, že bude Playa více poslouchat ohledně feedbacku? Kladné hodnocení jejich usilí dostat z hráčů více peněz, a nebo naopak jejich negativní ale docela objektivní kritizování od nehoubařů?

Když uslyší, že houbaři jsou spokojení, budou tento nešvar ještě více ve hře opakovat. Hlavně aby o ně nepřišla a ti měli za co utrácet. Že hra pomalu postrádá hratelnost, už jim asi nevadí, hlavně že u toho nesmyslného podzemka protočí tisíce korun.
Tohle se mi nelíbí.

Koukám, že vlastně můžu být jako nehoubař rád, že si hru ještě můžu zadarmo zahrát. :)
Nabídka u kola štěstí tě má naopak zvýhodnit a Playa Games sebere od houbařů peníze, protože houbaři ušetří, v návratnosti za to, že si někteří nehoubaři tyto výhodné balíčky koupí. Nic špatného na tom není. Podzemí je blbost, to souhlasím.
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2019, 12:22
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Nabídka u kola štěstí tě má naopak zvýhodnit a Playa Games sebere od houbařů peníze, protože houbaři ušetří, v návratnosti za to, že si někteří nehoubaři tyto výhodné balíčky koupí. Nic špatného na tom není. Podzemí je blbost, to souhlasím.
Jasně, taky bych si to koupil, bohužel jsem nějak nestihl našetřit 999 :/
Odpovědět s citací
Staré 21-06-2019, 17:47
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno pepa7801 Zobrazit příspěvky
Zdravím, chci se zeptat, co je to ten grál a jak se s ním vyhledávají samolepky do alba? Padlo mi v dole USB, ale nevím, jestli je to ten grál, nebo je to něco jiného. USB mi otevřelo podzemí. Takže nevím, jak je to s tím albem. Díky
Grál dostanete také z dolu. Až ho dostanete, můžete ho použít na postavu. Poté jdete do síně slávy, vyberete nějakého hráče. Pokud hráč má předmět, který vy ještě v albu nemáte, tak se ten předmět bude lehce otáčet a zmenšovat/zvětšovat - to poznáte, až to uvidíte.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání