Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-06-2019, 17:04
Herodotos Herodotos je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jun 2016
Standardní

Nie,dá sa vyberať.Môžeš si vybrať akýkoľvek epik,no bude ťa to stáť 50 hub.
Staré 18-06-2019, 17:06
Elenrod Elenrod je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2018
Standardní

Ahoj,ohledně té nové verze,ta se jim vydařila.Drobne úpravy se hodí a ušetří pár kliku na mobile.Nevim však jak to zvládají moje data,když hodně cestují😀Nejvíce se budu těšit na to kolo co my prinese.Jeste tak možná nové podzemí,třeba najdu známé tváře😀
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Elenrod For This Useful Post:
Staré 18-06-2019, 17:35
anneke anneke je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2010
Unhappy kolo štěstí

Nějak nepobírám to kolo, vypadá pořád stejně
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 17:55
Speedee35 Speedee35 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno anneke Zobrazit příspěvky
Nějak nepobírám to kolo, vypadá pořád stejně
Řekl bych, že to bude od pátku do neděle jako ty všechny eventy.
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 18:34
cpgrower cpgrower je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Tak šatna slušná :)
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 19:31
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Hm, tak si to shrňme:

1) Nové podzemí - Jako dobře, být to 20 normálních a 20 stiných, byl bych spokojený, ale jen 10 stinných a ještě tak těžkých, že s lvlem 437 je pro mě už třetí téměř nedatelné? Tak tedy dík za 2 epicy na rozebrání, no nic, pojďme dál.

2) nové epicy - dejme tomu, ale tisíce hub abych je našel obětovat nebudu, tak snad je aspoň pár lidí na serveru najde ať doplním album.

3) nové achievmenty - ehm, tak dík no, 2 mám rovnou, zbytek za 100 let.

4) dokončené album - zatleskejme něčemu, co mělo být hotové roky zpátky...

5) dočasné odměny u Abawuwu - končí 23.6, dobře, a začínají kdy? Už tam jsou? Že jsem si nevšiml... Asi budou jen během narozeninového eventu, uvidíme, co tam vlastně bude.

6) nový čaroobchod - hm, hezký.

7) překreslené potvory - no tak se konečně remastered začíná blížit hotovému stavu, už ohlásili předpokládaný konec bety?

8) změna vzhledu epiců - prvotní myšlenka, že bych se konečně zbavil milionů železa, které nemám jak utratit? Ne? 50 hub? :-D no comment

9) ofiko album helper - konečně jedna užitečná věc, chválím. Sám sice nemám v plánu novou postavu začínat, ale věřím, že hodně lidi tohle ocení.

10) 3 dny všech eventů - to jsme všichni čekali, jakože fajn, ale překvapení to není.

Takže si to shrňme, odfláklé podzemí, pár nových malůvek, nové funkce na vytáhání peněz z hráčů. Jediná pozitivní věc, album helper. Celkové dojmy? Žádné. PO posledních zklamáních byly mé očekávání nízké a ty se naplnily. Tak snad příště.

Edit.: Vycházel jsem z 10 bodů, které oznámili na FB, ale za zmínku stojí ještě možnost vybírat zlato z dolu během stavby. To je taky pozitivní změna, ale když si člověk uvědomí, že jde vlastně jen o narovnání nedomyšleného updatu starého půl roku, tak to na famfáry fakt není. Takže malé bezvýznamné plus.

Naposledy upraveno Bortas; 18-06-2019 v 19:51.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 11) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Staré 18-06-2019, 21:17
Vrevio Vrevio je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2019
Standardní

S těmi daty na mobilu by mě to taky zajímalo. Jak moc to žere data?
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 21:24
Vrevio Vrevio je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2019
Standardní

Jo a ještě něco. Za naprostej joke považuju u kováře vypnutí služby vyndat drahokam a nahradit to službou změň si obrázek itemu za 50 hub . Čekal jsem, že třeba tvůrci nějak vyřeší neřešitelný problém s dlouhodobým nedostatkem krystalů z rozebírání itemů. Třeba nějakej měnič kamení právě za krystaly a naopak. Kde nic tu nic. Ani žádná novinka, která by nutila hráče v cechu mezi sebou víc spolupracovat a komunikovat. Spuštění trhu, kde by hráči mohli obchodovat. Za co tvůrcům tedy mohu opravdu zatleskat je asi jen překreslení obrázků. Od velkého update jsem čekal trochu víc.

Naposledy upraveno Vrevio; 18-06-2019 v 21:30.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Vrevio For This Useful Post:
Staré 18-06-2019, 21:26
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
Takže si to shrňme, odfláklé podzemí, pár nových malůvek....
Když si vezmeš, že "příšery" do "podzemí" vlastně vzaly pouze ty avatary, které UŽ MĚLI DÁVNO PRO YOUTUBERY NAKRESLENÉ, že to není nic jiného jenom zrecyklované obrázky ve hře, tak je to opravdu smutně odfláklé.

Kdyby z toho aspoň udělali opravdový stinný portál, každému dali tuny života aby to nahradilo klasický portál, tak bych k tomu neřekl půl slova.

Jinak musím se opravit: Naštestí se některé funkce dostávají i do flash verze, takže ji ještě úplně neodepsali ke smrti. Velké plus za mě.

Naposledy upraveno Kubin8; 18-06-2019 v 21:34.
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 21:29
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Citovat:
Původně založeno Vrevio Zobrazit příspěvky
Jo a ještě něco. Za naprostej joke považuju u kováře vypnutí služby vyndat drahokam a nahradit to službou změň si obrázek itemu za 50 hub . Čekal jsem, že třeba tvůrci nějak vyřeší neřešitelný problém s dlouhodobým nedostatkem krystalů z rozebírání itemů. Třeba nějakej měnič kamení právě za krystaly a naopak. Kde nic tu nic. Ani žádná novinka, která by nutila hráče v cechu mezi sebou víc spolupracovat a komunikovat. Za co tvůrcům tedy mohu opravdu zatleskat je asi jen překreslení obrázků. Od velkého update jsem čekal trochu víc.
Tohle supluje tlačítko na vyvrtání socketu. Pokud tam přesuneš předmět s drahokamem, nabídne ti to jeho vyjmutí, vlastně má dvě funkce podle toho jaký předmět použiješ.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání