Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-06-2019, 09:57
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Oficiální diskuze ohledně nového narozeninového updatu

Zdravím,
pište nám Vaše názory ohledně narozeninového updatu. Co se vám líbí, co se nelíbí atd. Chyby prosím pište sem. Děkujeme všem za zpětnou vazbu.
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 10:10
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Bude to i na starou verzi?
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli JanPapousekGrznar za tento užitečný příspěvek:
Staré 18-06-2019, 10:16
Herodotos Herodotos je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jun 2016
Standardní

Update je podľa mňa super.Konečne niečo veľké.Podzemie YouTuberov som nečakal,no robia im dosť slušnú reklamu,takže si to asi zaslúžili.Nové epiky sú príjemné oživenie hry,určite bude pekné mať ich všetky,no zaujíma ma,ako vyzerajú,bude niekde niečo o nich?Popis,vzhľad,názov,niečo podobné ako sekcia o sviatočných epických predmetoch.Neviem si predstaviť,ako zmení Kováč vzhľad epikov?To tam budem mať výber,že chcem premeniť Blesk na Gitaru?No bude to zaujímavé,aj keď si myslím,že sa to veľmi uľachčí,načo hľadať napríklad Vuvuzelu,keď si vezmem akúkoľvek zbraň a mám z nej Vuvuzelu?Aspoň niečo ušetrím,keď ju tak ľahko nájdem,no samozrejme,asi to až také jednoduché nebude.Celkovo tento update hodnotím pozitívne,je to určite niečo nové,čo opäť urobí hru zaujímavú aj po leveli 400,pretože tam je to už zložité,veľmi sa teším na update a prajem veľa úspechov v robení tejto hry lepšou.

Naposledy upraveno Herodotos; 18-06-2019 v 12:24. Důvod: chyba
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Herodotos For This Useful Post:
Staré 18-06-2019, 11:19
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Citovat:
Původně založeno Herodotos Zobrazit příspěvky
Update je podľa mňa super.Konečne niečo veľké.Podzemie YouTuberov som nečakal,no robia im dosť slušnú reklamu,takže si to zaslúžili.Nové epiky sú príjemné oživenie hry,určite bude pekné mať ich všetky,no zaujíma ma,ako vyzerajú,bude niekde niečo o nich?Popis,vzhľad,názov,niečo podobné ako sekcia o sviatočných epických predmetoch.Neviem si predstaviť,ako zmení Kováč vzhľad epikov?To tam budem mať výber,že chcem premeniť Blesk na Gitaru?No bude to zaujímavé,aj keď si myslím,že sa to veľmi uľachčí,načo hľadať napríklad Vuvuzelu,keď si vezmem akúkoľvek zbraň a mám z nej Vuvuzelu?Aspoň niečo ušetrím,keď ju tak ľahko nájdem,no samozrejme,asi to až také jednoduché nebude.Celkovo tento update hodnotím pozitívne,je to určite niečo nové,čo opäť urobí hru zaujímavú aj po leveli 400,pretože tam je to už zložité,veľmi sa teším na update a prajem veľa úspechov v robení tejto hry lepšou.
Pravděpodobně klasické transmogování itemů jako je běžné v MMO... Hodí se to, protože hráči jako já mnohdy dbají na estetiku a chtějí mít vybavení, které se jim líbí a ladí dohromady.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 18-06-2019, 11:28
Kostlivý válečník

Standardní

Takže napríklad,mám nejaké itemy,prídem ku Kováčovi a za nejaké suroviny/hubičky mi tie veci premení na akékoľvek chcem,t.j že si môžem vybrať aj veci z jednej kolekcie,napríklad z tornáda,špeciálne sviatočné ( vianočné,veľkonočné,halloweenske)?Potom je to super,len už prídem o ten pôžitok z toho hľadania špeciálnych epikov na sviatky,aby som mal kompletný set,no aspoň sa ušetrí čas a asi aj hubičky.Otázne je ale koľko to bude stáť u kováča.No je to určite dobrý krok.
Staré 18-06-2019, 12:00
MrKat MrKat je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2015
Standardní

No zo strany hráča ktorý investuje do hry maximálne 10€ za mesiac sa nič nezmenilo ani nič nepridalo. Jediné veci ktoré sa ma dotknú sú nejaké bugfixy a minimálne grafické zmeny. Pridávanie nových epikov je pre mňa úplne nezmyselné kedže nepretáčam obchody a som rád keď mi aspoň nejaký padne čo má v sebe dieru. Zas a znova sa v Playa games zamerali na to percento ľudí čo do hry investujú najviac. Nevravím že to je zlé ale trochu lásky si zaslúžime aj my veľká väčšina milovníkov tejto hry ktorí do nej nelejú toľko peňazí. Čo sa týka nového podzemka to je celkom cool pre tých čo sledujú YTuberov, ja nie som jeden z nich takže je to len ďalšie podzemie. Celkovo za mňa tento update má tak 2/10. 2 body sú za to že 3 dni budú všetky eventy . Klasický business ťah - hlavne zarobiť a na hráčov sa vykašlať. To je môj názor, ak som niečo prehliadol kľudne mi dajte vedieť.
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 12:16
Kostlivý válečník

Standardní

Vždy to bolo a bude len o peniazoch.Nové svety sú super ťah,pretože tam sa sypú najväčšie peniaze.Podzemie sa hodí,pretože tie expy po 400-ovke sú nízke.Výmena epikov je super ak bude fungovať tak,ako si predstavujem.A čo by si čakal že urobia pre F2P hráčov?Huby ti nedajú,hra sa dá hrať aj bez hub,len je to ťažšie.Osobne hrám na svete,ktorý je úplne mrtvý,no začínať na novšom nebudem z vopred zdôvodnených dôvodov.Je tu taký Oktoberfest,kedy práve ľudia bez hub majú šancu piť 10 pív zdarma a užiť si pocit človeka,čo kupuje huby,no to je len zlomok činnosti hubičkára.

Naposledy upraveno Herodotos; 18-06-2019 v 15:58. Důvod: Chyba
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 12:23
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

Citovat:
Původně založeno MrKat Zobrazit příspěvky
No zo strany hráča ktorý investuje do hry maximálne 10€ za mesiac sa nič nezmenilo ani nič nepridalo. Jediné veci ktoré sa ma dotknú sú nejaké bugfixy a minimálne grafické zmeny. Pridávanie nových epikov je pre mňa úplne nezmyselné kedže nepretáčam obchody a som rád keď mi aspoň nejaký padne čo má v sebe dieru. Zas a znova sa v Playa games zamerali na to percento ľudí čo do hry investujú najviac. Nevravím že to je zlé ale trochu lásky si zaslúžime aj my veľká väčšina milovníkov tejto hry ktorí do nej nelejú toľko peňazí. Čo sa týka nového podzemka to je celkom cool pre tých čo sledujú YTuberov, ja nie som jeden z nich takže je to len ďalšie podzemie. Celkovo za mňa tento update má tak 2/10. 2 body sú za to že 3 dni budú všetky eventy . Klasický business ťah - hlavne zarobiť a na hráčov sa vykašlať. To je môj názor, ak som niečo prehliadol kľudne mi dajte vedieť.
Tohle se asi nikdy nezmění. Problém tkví v samotném nastavení hry, kdy prostě nejlepší hráči jsou téměř (nebo úplně) na konci a čekají jen na nový obsah. Každá MMO se zaměřuje hlavně na nový obsah pro max. level hráče, jenže tady max. level není a hráči bez hub potřebného levelu pro tento content snad nikdy nedosáhnou.

Snad jen přidání nových epiků bych neviděl jako nesmyslné, přeci jen, šance, že ti někde padne, tam je... A třeba se budou i hráčů bez hub týkat ty zmiňované změny vzhledů itemů.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 18-06-2019, 12:26
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Tohle se asi nikdy nezmění. Problém tkví v samotném nastavení hry, kdy prostě nejlepší hráči jsou téměř (nebo úplně) na konci a čekají jen na nový obsah. Každá MMO se zaměřuje hlavně na nový obsah pro max. level hráče, jenže tady max. level není a hráči bez hub potřebného levelu pro tento content snad nikdy nedosáhnou.

Snad jen přidání nových epiků bych neviděl jako nesmyslné, přeci jen, šance, že ti někde padne, tam je... A třeba se budou i hráčů bez hub týkat ty zmiňované změny vzhledů itemů.
Ak dobre vidím tak zmena stojí 50 hub,len to nejako ešte nejde.Nie je to veľa,no ak si F2P tak to bude ťažké.
Staré 18-06-2019, 13:26
Kostlivý válečník

Standardní

Okej,tak Playa urobila dobrú vec.Ta zmena vecí bol super nápad.

Naposledy upraveno Herodotos; 18-06-2019 v 13:30.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání