Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 23-04-2019, 20:48
Myrda Myrda je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2019
Question Dotaz - získání houbiček

Celkem nechápu jednu věc, placené houbičky kupovat nechci, NĚKOLIKRÁT jsem tedy klikl na "Nabídky" a ať jsem POCTIVĚ vyplnil otravný test, nebo se někde zaregistroval, NIKDY mi nedošla "odměna" - nula houbiček....

Máte někdo zkušenost? Funguje to tímto způsobem vůbec.
Díky za případné odpovědi....
Odpovědět s citací
Staré 23-04-2019, 20:55
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ano, nabídky určitě fungují. Odměna se však může přičíst až po nějaké době, než to fyber zkontroluje, zda jste nabídku skutečně splnili. Pokud i tak nic nedostanete, tak ohledně tohoto problému musíte kontaktovat přímo podporu nabídek. V tabulce nabídek je tlačítko „support“, tam můžete vybrat, za jakou nabídku jste nezískali odměnu a nahlásit to. Podpora nabídek zkontroluje, zda jste skutečně splnili podmínky a houby vám přičte. My vám s tímto nijak pomoct nedokážeme. Více informací je zde: http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=40180
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 22-07-2019, 11:23
Mrak Mrak je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

Kdyz jsem s hrou pred rokem a kousek zacinal, skutecne to tak bylo a houby se daly takto snadno ziskat. Dnes uz mam ale stejny problem. Jiz trikrat za sebou jsem hral nejakou hru a docilil jsem i pozadovane urovne ci co to po me chteli. Ale zadne houby jsem za to nedostal. Kdyz jsem reportoval hru na podporu, dostal jsem automaticky generovanou zpravu, ze s tim nemohou nic delat a ze chyba bude patrne u mne. Nejspise na to proste zacali hazet bobek... Tak si myslim, ze se to pomalu bude mnozit...
Odpovědět s citací
Staré 22-07-2019, 13:19
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Vždy máte napsané co vše je potřeba splnit a taky to jde zkontrolovat zda máte opravdu splněno. Když si to v nabídkách rozkliknete jak na pc tak na mobilu to ukazuje jestli je comlete nebo ne. Podmínky splnění jdou v klidu napsat do překladače on vám to přelouská zatím jsem měla vždy vše bez problému a pokud nedošli houby ani po 24 hodinách kontaktovala jsem jejich suport a normálně po ověření, že mám skutečně hotovo a po zaslání screenu houby dorazily. Zatím se mi nestalo, že bych zůstala bez odměny.
Odpovědět s citací
Staré 22-07-2019, 13:41
Mrak Mrak je offline
Kostlivec

Standardní

Vsak to je jasne, jak jinach bych mohl reportovat hru, nez ze se dostanu do statusu te hry a Update your Stronghold Castle to Level 10 - opravdu nepotrebuji prekladat. Finish Crop 4 In the Grand Harvest Game! - to uz byl trosku orisek, ale nakonec jsem pochopil o co jde, mam toho hotoveho dokonce vice a stejne nic. A jak jsem psal z podpory mi prislo, ze s tim nemohou nic delat. Konkretne : If one or more of these reasons apply to your situation, we suggest to try a different offer. Unfortunately, we cannot help you further. Ad block nepouzivam a hru jsem pred tim rozhodne nikdy nehral, tak asi tak...
Odpovědět s citací
Staré 23-07-2019, 09:59
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Tak s ttim jsem se ještě nesetkala. Ono jde i o to, co si zrovna vybereš na mobilu není vůbec problém, ať je to cokoliv za to na pc třeba ty za 3-5 hub jsem ani nezkoušela, protože mi hráči rovnou psali, že nedávají odměnu většinou něco jako zadejte mail.

Možná šlo kdysi o podobnou situaci jako máš ty, kdy hráči napsali, že odměnu nedostane, takže mě požádal o pomoc no jednoduše jsme sepsali pár řádku v překladači, že hru má dohranou a připojili k tomu screen. Po znovu ověření přišla pošta, že se omlouvají za jejich chybu a houby dorazily. Můžeš to taky zkusit takto vyřešit. Nevím jestli šlo o stejnou situaci.
Odpovědět s citací
Staré 23-07-2019, 14:50
Mrak Mrak je offline
Kostlivec

Standardní

Ahoj, tech hub je tam ponekud vice. Hraji hlavne na mobilu a jedna se o hru King of Avalon - tu jsem uz davno odinstaloval a hru Solitaire - ta je v celku velmi lehka. Klidne muzes vyzkouset take, je to asi za 26 hub (ted nevim presne) Koukal jsem na tvuj blog a z tech her, ktere tam uvadis jako priklady mi odmena uplne v pohode prisla. Bohuzel tady se to nejako zadrhlo. Solitaire dokonce stale jeste hraji. Jsem podstatne dal nez bylo potreba, pro zisk houbicek, ale status mi tam stale sviti jako nespneno. A jak jsem psal: po reportu zprava, ze s tim nemohou nic delat... Nevim, jestli se da jeste nekam jinam napsat, neni u toho zadny odkaz a reportovat se da jen jednou :-( Vyzkousel bych klidne nejakou dalsi hru, ale nechce se mi investovat cas, abych zase nic neziskal...
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání