Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 09-03-2019, 09:24
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno kat 111 Zobrazit příspěvky
Taková připomínka. Docela by se k hydře hodil přehled do aktivity sloupeček kolikrát na ní útočili hráči, aby byl přehled. Taky by bylo lepší kdyby měla u sebe napsáno (1/5 ) no zkrátka kolik pokusů ještě mám Jinak mě potěšilo zkrácení doby útočení z hodiny na 30 minut. Zdar a sílu :)
Souhlasím, skvělý nápad. Mě zase napadlo, že by se tento odpočet do dalšího souboje s cechovním mazlíkem měl ukazovat společně s ostatními odpočty na tlačítku "cech" při zapnutí nastavení >Vždy ukázat časovač<
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Kubin8 For This Useful Post:
Staré 09-03-2019, 10:41
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Děkuji :)

Spíš bych to viděla na lepší zobrazení takhle je hydra hodně schovana nic nikde nebliká,aby to aspoň upozorňovalo. Mě by ani nevadila místo cechovní erbu, kde by na ní bylo vidět a erb by se dal vždy přepnout tlačítkem, než takhle dole, protože od nastavení erbu si s ním vůbec nikdo nehraje :)

Portál je taky hodně schovaný, ale aspoň občas bliká tlačítko cech, že jsem ho ještě nedala, i když v poslední době blikat také přestal
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to kat 111 For This Useful Post:
Staré 11-03-2019, 18:38
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno marekrich Zobrazit příspěvky
Měl jsem za to že tento update opravoval bug kdy v cechu byly vidět lidé z jiných cechu ale očividně nebyl týká se to tohohle update, proto to píšu sem.. od dne kdy byl nahozen na live servery tak se mi už 4x bugl cech kde byly vidět pouze lidí z cizých cechu, v síni slávy jsme dle cechu byly na 3 pozici (jsme o něco níž) a všichni měli rytíře na nule.
Hraju Remastred verzi a bug očividně opraven nikdy nebyl
Stále se vám to stává? Pokud ano, kontaktujte mě prosím na herní podpoře, abychom to mohli podrobněji prověřit. Děkuji
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání