Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 28-02-2019, 19:07
bohdec bohdec je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ bohdec
Standardní

Pokud je to tak, jak píše Spidder, pak absolutně k ničemu.. Jako další "content" to poslouží, nicméně ze hry nad levelem 350+ to rozhodně zábavu neudělá..
Odpovědět s citací
Staré 28-02-2019, 19:26
Zeenor Zeenor je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2019
Standardní

Nejspíš tenhle příspěvek patří do návrhů ale když je tohle diskuze o novém updatu tak se to sem asi taky hodí. Přidal bych do hry odpočet útoku na hydru v kolonce cech (v případě zaplého časovače).
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Zeenor za tento užitečný příspěvek:
Staré 01-03-2019, 06:24
Drone Spencer Drone Spencer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2019
Post bonusy

Bonusy čtyř-eventu na všech serverech?

dá se namítat pokud je to jen na 31, že oni teprva začínají, ale i my ostatní co nejdeme hrát na 31čku z důvodů časových a dalších chceme mít na svuj server všechny eventy...

jak to tedy bude?
Odpovědět s citací
Staré 01-03-2019, 07:39
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Jen na s31. Je to speciální akce. Původně se nic neplánovalo a je to v rámci, takže určitě nemůžete nic namítat, že jste nějak znevýhodněni proti ostatním hráčům.
Odpovědět s citací
Staré 02-03-2019, 07:03
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

A k čemu je update dnes a zítra - nějaká hydra, která nic nepřináší, jelikož denní úkol není vidět Nebo se někam přesunul?
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to dalu78 For This Useful Post:
Staré 02-03-2019, 09:34
kec kec je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2013
Standardní

Vzhledem k tomu, že náš cech je 65. v síni slávy a nedokážeme hydře ubrat ani 10% životů, tak hodnotím cechovního mazlíčka jako naprostou zbytečnost a mrhání zlatem a houbami pro 90% hráčů. A pro ten zbytek (v podstatě několik nejsilnějších cechů na serveru) je výsledný bonus tak malý, že se to vyplatí jenom hráčům jdoucím po top pozici, pro které je každý exp navíc důležitý.
S berserkrem jsem se ještě nesetkal, takže to nemůžu říct s jistotou, ale podle popisu v sekci novinek mi připadá dost nevybalancovaný(pokud jsem to teda správně pochopil)

Naposledy upraveno kec; 02-03-2019 v 09:35.
Odpovědět s citací
Staré 02-03-2019, 14:57
Kriiis Kriiis je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2019
Standardní

Kde začít...

Byl jsem nadšenej z toho, že zase přibude něco, co mi pomůže se zlepšit...
Doufal jsem, že porážením hydry(když už do toho budu moct cpát i houby) se bude celkově cechu navyšovat nějaký % bonus ke statům.. podobně, jako zvyšujou % statů mazlíčci...
Po 2. dni co to je ve hře, musim říct, že jde až o neuvěřitelně zbytečnou možnost hry...
Je sice hezký že to % bonus navyšuje cechu, ale jen na expy...
To by dle mě nejvíc využil a ocenil cech, někdě na 500. místě s hráčema do 100. lvlu, kteří prakticky nevidí jinej smysl v tý hře, než lvlovat a snažit se vytřískat exp odkud to jen jde...
Paradoxně(podle toho co jsem tu četl) právě takovej cech, nemá víceméně šanci ani hydru porazit...(navíc, když už jsem u tý hydry... nepřijde mi moc ok k jejímu zabijení, používat epický mazly, ač je možnost vybrat vhodnou třídu podle toho, co tvoří z většiny těch 25 hráčů, když ani jeden z těch posledních mazlíčků, kteří mají nejvyšší staty, není mág)

Upřímně....ruku na srdce...kdo z hráčů lvl 300+ ještě dychtí po expu víc, jak po goldech...
Sám mám 378lv mága, cech na 6. místě.. úkoly dělám ty nejkratší = víc hub a pak podle toho (když jsou dva úkoly na 3 minuty) kterej dává víc goldů..
Akademii nevybírám, ani nevylepšuju, denní Q taky neřeším, když to v podstatě nic nedává(krom těch expů zase )
Ono vůbec, člověk časem dojde k tomu, že neni důležitej lvl, jako ty staty...
Potkávám neustále lidi co mají lvl 400-450 a maji staty 10k síla 10k obratnost 23k inte, 20k výdrže a jen 15k štěstí.. což jsou staty který má mít člověk už na lvlu 350(ne-li dřív) a vážně nepotřebuju hnát lvl abych na tom byl stejně špatně, jako oni...
A když si člověk veme .. ze ho stoji kliknutí do jakýho koliv statu ... 10kk.. tak si myslim, že v tu ránu je o goldy neustále nouze...
Určitě nejsem sám, kdo jede a hrabe především goldy aby je mohl namačkat do statů... přeci jen je to furt víc.. jak to EQ...(pokud jste si všimli .. ne vždy, vám kliknutí do hlavního statu přidá jen 1 bod) a říkám si, že by mělo být značně rozhodující to, kdo kolik má v čem "naklikáno" respektive jakej má základ těch statů...(tím netvrdím že by se mělo kašlat na EQ, ale tak cca ze 65ti% jde hlavně o ty staty)

Myslim si i, že mi dá za pravdu víc lidí...
Koneckonců(narážím na to co tu bylo napsáno výšše)síň slávy není podle toho, kdo má nejvyšší lvl .. ale ten kdo má nejvíc věhlasu.. tzn. ten nejsilnější s nejlepšími staty...

Tím jsem shrnul asi vše, co jsem k tomu měl...

Naposledy upraveno Kriiis; 02-03-2019 v 15:10.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli Kriiis za tento užitečný příspěvek:
Staré 02-03-2019, 17:06
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Já jsem jeden z těch hráčů 300+ ( lvl 516), kteří dychtí více po XP než po goldech.
Mám na to jiný názor než Ty - chci dosáhnout lvl 600 - a to bez XP prostě nejde :)
Ale stále mi nikdo neodpověděl na můj dotaz ohledně denní mise - je dnes možno ji udělat a nebo je hydra o víkendu k ničemu?
Odpovědět s citací
Staré 02-03-2019, 18:18
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

O víkendu (když jsou akce) se denní úkoly nenabízejí. Ano, dá se říct, že ted hydra není moc užitečná, ale pokud na ní nebudete útočit, tak příjde o hlavy a vy o bonusy, které byste mohli mít nachystané na pondělí.
Odpovědět s citací
Staré 02-03-2019, 23:57
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno dalu78 Zobrazit příspěvky
Já jsem jeden z těch hráčů 300+ ( lvl 516), kteří dychtí více po XP než po goldech.
Mám na to jiný názor než Ty - chci dosáhnout lvl 600 - a to bez XP prostě nejde :)
Ale stále mi nikdo neodpověděl na můj dotaz ohledně denní mise - je dnes možno ji udělat a nebo je hydra o víkendu k ničemu?
Tohle je ale dost specifický případ, levelů 500+ je strašně málo a vesměs jsou to neskutečně dlouho hrající hráči, kteří mají staty vymakané z dob, kdy se prakticky nedalo levelovat.
On ten update reálně vážně nic extra nepřidal. 5 kliknutí navíc, které pomalu ani nemá cenu dělat, protože v denní misi mi to stejně hází pořád dokola blbosti typu "poraz skořápkáře" nebo "hoď epik do WC 4x týdně". A i tak to dává nic pro levely nebál bych se říct 250+.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání