Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 29-12-2018, 14:06
Wandrak Wandrak je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2010
Standardní Nove podzemi vs odmena

Bylo od pocatku zamysleno nove podzemi, tak aby bylo pouze vyzvou k pokoreni a odmena za nej byla pouze symbolicka?

Nyni jsem pokoril 1 uroven. Protivnik lvl 200, ja 246. A odmenou bylo smesnych 11,5 mil expu a epicka zbran na stesti. To bych jeste bral, ale aby ta zbran mela zakladni prumernou dmg o 86 bodu nizsi coz odpovida lvlu 200, tak tomu rikam vysmech vzhledem k tomu, ze nove podzemi neni zrovna nejlehci na zdolavani.
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 14:16
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

odmena se pocita podle toho, ktery z vas dvou (ty nebo protivnik) mate nizsi lvl
takze pokud ty lvl 400 jdes na protivnika v podzemi lvl 300 a vyhrajes, dostanes odmenu pro lvl 300
pokud mas treba lvl 400, ale protivnik ma lvl rekneme 450 a ty vyhrajes, dostanes odmenu pro lvl 400

takhle je to porad uz od zacatku, na tomhle se nic nemeni
Staré 29-12-2018, 14:29
Kostlivý bojovník

Standardní

Tomu rozumim. Proto pisu, ze ta odmena vs obtiznost je absolutne k smichu. Protoze tohle podzemko nikdo na lvlu 200 nepokori.
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 15:05
napoli777 napoli777 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Neříkej nikdo, jsou hráči, co to na levlu 400 mají celé dokončené.. To že to třeba nedá tvoje postava, neznamená, že to nemůže někdo se štěstím zdolat na nižší úrovni. Buď rád za to, že je tu nové podzemko a že za to něco máš, epiky klidně rozebírej u kováře
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 15:26
Kostlivý bojovník

Standardní

O lvlech 400 nepochybuji. Jen mi prijde ta prvni potvora dost pritazena za vlasy. Proto jsem se hned na zacatku ptal, jestli je to podzemko brane jako vyzva pro vyssi lvly.
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 15:52
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Nové podzemí je uděláno pro více hráčů, ti co jsou nad 300 už mají vetšinu starých podzemí zdolaných, takže nemají moc na koho útočit. Pokud ano, tak už jde většinou jen o východeros, tornádo, portál a škola + stinné. Jenže tam už je to třeba na půl roku až rok než dají další potvoru, proto je nové podzemí takto nastaveno, není jen pro úrovně 500+. Nové podzemí jsem zdolal na úrovni 427-8, dalo mi to jen 1 úroveň a necelou polovinu na další. Ve stinném jsem u 6/20, které snad brzy padne, ale výše než nad cca 12-13/20 nemají ani úrovně 500+, kde to nejspíše také bude na další půl rok, než zdolají další a několik let než zdolají poslední zde i ve škole. Pokud by to PG tedy udělala jen po vysoké úrovně, tak si 90% lidí bude stěžovat, že protočía houby za těžbu, ale nemají klíč, jelikož nikdo nečte info, a ti co čtou zase budou nadávat, že je to jen pro houbičkáře s úrovní 400 nebo 500+. To by museli jedině udělat úrovně individuálně podle daného hráče a další vždy o něco navýšit, jenže pak to první podzemí bude třeba na 100 pokusů, druhé na 500, atd. Takže nyní mi to připadá férové pro všechny, pokud by to dávalo epiky, zlato a zkušenosti na tvé úrovni, tak na tom nejvíce budou profitovat hráči s úrovní 500+.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 16:09
josifek josifek je offline
Moderátor chatu

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Ohledně klasického podzemí tak udělá to radost a aspoň pár zkušeností to přidá.

Ve stínu aktuálně mám Východeros 15/20 Škola 12/20 a Hemorridor 12/20. Úroveň mám 474 mág a myslím si, že Východeros dřív jak před 490 nepadne, jinak jsem zvědavý jak si povedou nové třídy v podzemí Assasin bude mít velkou šanci.

Jinak je to stejné jako cechovní podzemí aktuálně je nejvíce zdoláno 97 pater a celkem jich je 150 to je na X let pokud se neupraví nějak systém hry. Reálně si myslím, že podzemí komplet uzavřít půjde možná až hráčům s úrovní 600+.
Staré 29-12-2018, 16:09
Kostlivý bojovník

Standardní

Dekuji za adekvatni odpoved. Takze je to, tak jak jsem si myslel. Startovni lvl 200, ale statove je o x radu vyse a cloveka to v porovnani se starymi podzemky temer vubec neposune.
Zaroven mi nedavalo smysl, proc kdyz uz pridali nove podzemko, tak jej urovni zaradili jeste pred skolu magie.
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 17:25
mario ppp mario ppp je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2012
Standardní

jen pro zajímavost, jak píšeš výše, , ale výše než nad cca 12-13/20 nemají ani úrovně 500+ , tak to není pravda :), mají výše.
Odpovědět s citací
Staré 29-12-2018, 18:18
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

To byl hrubý odhad podle toho co psal Loca a Jozef (proto cca), kteří jsou blízko 500 a mají velmi vysoké zakladní atributy, full epik s WC na maximu (až na jozefa), oba portály na 50, velké černé drahokamy (důl 20+, rytíři 20 a cech tuším 900+) i gladiátora (75% ke kritiku). I tak úplné zdolání stinného u posledních 2 pozemí bude trvat dlouho a vyžadovat i docela dost štěstí (obzvláště u nehoubařů).

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)

Naposledy upraveno Spidder; 29-12-2018 v 18:24.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání