Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 06-11-2018, 10:26
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Za prvé: já ti ban na chat nedal, v tu dobu jsem zde ani nebyl, za druhé: přišlo mi lepší se ti i omluvit, jelikož tě někdo zbrkle zablokoval a než ti jen dát unban bez jakéhokoliv vyjádření. Vzhledem k tomu co zde dotyčný dělal to naprosto chápu, zakládal spoustu nevhodně nazvaných účtů, porušoval snad všechna pravidla a vždy se IP shodovala, ale měl se zvolit jiný postup, s tím s tebou souhlasím. Za třetí: chápu i tvé rozhořčení a naštvání, ale měl jsi kontaktovat některého z moderátorů nebo slOna, proč máš ban v tu danou chvíli. Takhle zpětně se hůře dohledává důvod banu, pokud není uveden přímo na účtu. Každopádně všechny nicky které jsi zde uvedl jsou hodně nevhodné, to musíš sám uznat ačkoliv to výslovně není zakázáno v pravidlech.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 14:17
(_,_) (_,_) je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: May 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno Spidder Zobrazit příspěvky
Za prvé: já ti ban na chat nedal, v tu dobu jsem zde ani nebyl, za druhé: přišlo mi lepší se ti i omluvit, jelikož tě někdo zbrkle zablokoval a než ti jen dát unban bez jakéhokoliv vyjádření. Vzhledem k tomu co zde dotyčný dělal to naprosto chápu, zakládal spoustu nevhodně nazvaných účtů, porušoval snad všechna pravidla a vždy se IP shodovala, ale měl se zvolit jiný postup, s tím s tebou souhlasím. Za třetí: chápu i tvé rozhořčení a naštvání, ale měl jsi kontaktovat některého z moderátorů nebo slOna, proč máš ban v tu danou chvíli. Takhle zpětně se hůře dohledává důvod banu, pokud není uveden přímo na účtu. Každopádně všechny nicky které jsi zde uvedl jsou hodně nevhodné, to musíš sám uznat ačkoliv to výslovně není zakázáno v pravidlech.
Do pošty mi můžeš poslat názvy účtů o které se jednalo. Rád bych viděl v čem se shodovaly. A ještě že nejste soudci. To by jste zavírali lidí jen proto že jsou podobní někomu, mluví podobné, anebo se tak chovají. Veselý postup.
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 15:53
Chicony Chicony je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

To se zase musím zastat moderátorů, kteří pouze dohlížejí na dodržování pravidel fóra. A pravidla fóra jasně povolují 1 účet na 1 adresu IP. Pokud se někdo přihlásí přes již použitou proxy a dostane ban, je to jen jeho problém.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 06-11-2018, 17:14
(_,_) (_,_) je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
To se zase musím zastat moderátorů, kteří pouze dohlížejí na dodržování pravidel fóra. A pravidla fóra jasně povolují 1 účet na 1 adresu IP. Pokud se někdo přihlásí přes již použitou proxy a dostane ban, je to jen jeho problém.
Nepotřebuju a ani nebudu zjišťovat zda WIFI free na kterou se připojím nevyužil, nebo nevyužívá někdo jiný. Nákupní střediska, školy, veřejné prostranství měst je plné volných WIFI. K tomu mohu využívat UPCwifi free všude kde je signál a připojit se na jiného uživatele, atd. Takže dál bude podezření, protože je tu důvodné podezření že síť využil už někdo jiný předemnou. Tohle vás nezajímá. Jen hurá mohl jsem konečně vykonat nějakou činnost. Pak se nedivte že to tu jde do (_,_).
O hře nemluvím. Složitě se prosit podpory aby mohli hrát sourozenci/ příbuzní a podobně odradí každého. Pak k nalákání nepomůže ani Fatty Pillow. :happy:

Jsem zvědav co se vymyslí dál. Třeba mě to ještě víc pobaví.

Naposledy upraveno (_,_); 06-11-2018 v 19:03.
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 17:53
Chicony Chicony je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Zákaz hraní z jedné IP v prohlížečových hrách byla vždy běžná praxe. Správci mají možnost vidět přihlášení a jednotlivé příspěvky z různých IP, nejsi vedený jen pod jednou, registrační. Že by se někdo přihlašoval opakovaně výhradně z jedné wifi někde v obchodě je spíše velmi nepravděpodobné a je ještě více nepravděpodobné, že by se nikdy nepřihlásil z vlastní domácí sítě.

Případů, kdy se někdo zaregistruje na fórum z veřejné sítě, je dle mého názoru minimum. Nedovedu si představit, že někdo kráčí po náměstí a najednou ho napadne se přihlásit na zrovna dostupnou wifinu a založit si účet na SFGame fóru.

Tak či onak, pravidla platí pro každého a dočtu-li se tam o podobných informacích ohledně IP adresy, nečiní mi problémy napsat email (což zabere opravdu max. 5 minut), že na tomto a tomto serveru hraji s prababičkou, a že na fórum jsem se zaregistroval na veřejné síti v nákupním středisku v Praze, když předemnou šla téměř nahá blondýna, která šejkovala prdelí tak, že jsem si hned vzpomněl na Šejkse a Fidgeta.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 18:30
(_,_) (_,_) je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Zákaz hraní z jedné IP v prohlížečových hrách byla vždy běžná praxe. Správci mají možnost vidět přihlášení a jednotlivé příspěvky z různých IP, nejsi vedený jen pod jednou, registrační. Že by se někdo přihlašoval opakovaně výhradně z jedné wifi někde v obchodě je spíše velmi nepravděpodobné a je ještě více nepravděpodobné, že by se nikdy nepřihlásil z vlastní domácí sítě.

Případů, kdy se někdo zaregistruje na fórum z veřejné sítě, je dle mého názoru minimum. Nedovedu si představit, že někdo kráčí po náměstí a najednou ho napadne se přihlásit na zrovna dostupnou wifinu a založit si účet na SFGame fóru.

Tak či onak, pravidla platí pro každého a dočtu-li se tam o podobných informacích ohledně IP adresy, nečiní mi problémy napsat email (což zabere opravdu max. 5 minut), že na tomto a tomto serveru hraji s prababičkou, a že na fórum jsem se zaregistroval na veřejné síti v nákupním středisku v Praze, když předemnou šla téměř nahá blondýna, která šejkovala prdelí tak, že jsem si hned vzpomněl na Šejkse a Fidgeta.
Zde jsem se neregistroval na své soukromé WiFi ani proxy. Místo ani čas si pamatovat nemusím. Není to moje povinnost a má-li někdo potřebu mě sledovat, tak jako komunisti v Číně tak ať si udělá dobře. Raději ať takoví lidé sedí doma u kompu než aby chodili po venku.
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 19:05
Moderátor

Standardní

Přesně jak píše Čiko, tato pravidla jsou zkrátka dána a ty musíme dodržovat a v určitých případech udělat výjimku. Ale u tebe bylo opravdu až moc pochybností a pokud jsi se prezentoval tak jako nyní (prakticky totožně jako onen zabanovaný), tak se ani nedivím, že daný moderátor měl jistá podezření. Účty zveřejňovat nebudu, co si pamatuji tak prakticky jen o vulgarity.

Hrát hru i využívat přes proxy není sice vysloveně zakázáno ačkoliv tomu tak dříve bylo, ale pokud by se to zjistilo například ve hře a ty jsi hrál na stejném serveru se stejnou IP jako třeba soused, tak se to dá vyhodnotit jako porušování pravidel, ale rozhodně takto striktně se to dodržovat nemůže. To by opravdu polovina hráčů měla Ban, jelikož třeba některé vesnice mají třeba 20 uživatelů se stejnou IP, stejně tak i ona benzínka, knihovna atp. Pokud hraješ třeba s onou prababičkou nebo s jiným příbuzným u vás doma a jste i ve stejném cechu, tak by jsi to dle pravidel měl nahlásit, aby se v případě nesrovnalostí, kontroly ať už zaměstnancem PG či kontrolou nějakým softwarem na serveru měl jistotu, že nedostaneš ban. Ovšem nic podobného se zatím nestalo, pouze pokud šlo už o větší podezření, podobně jako tomu bylo nyní na s30, kde skupina uživatelů založila multi-účty a pomocí botů investovala veškeré zlato do cechu.

Ale ujišťuji tě, že bezdůvodně uživatele nebanujeme, ale pochybení se bohužel stát může. U tebe došlo o pochybení moderátora, ale vzhledem k situaci jako zde byla se mu nikdo nemůže moc divit. Proto opravdu stačilo napsat PM kterémukoliv moderátorovi nebo přímo slOnovi a vyřešilo by se to hned. Za toto pochybení jsme se ti již omlouvali, ale ty očividně se chceš asi jen dohadovat, místo toho aby jsi byl rád že jsme se shodli na unbanu. Rozhořčení samozřejmě naprosto chápu, ale nic se nesmí přehánět.

Shakes & Fidget (cz)
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 20:01
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Na fóru je probíhá ostrakizace, zvykej si.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 20:10
(_,_) (_,_) je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Spidder Zobrazit příspěvky
Přesně jak píše Čiko, tato pravidla jsou zkrátka dána a ty musíme dodržovat a v určitých případech udělat výjimku. Ale u tebe bylo opravdu až moc pochybností a pokud jsi se prezentoval tak jako nyní (prakticky totožně jako onen zabanovaný), tak se ani nedivím, že daný moderátor měl jistá podezření. Účty zveřejňovat nebudu, co si pamatuji tak prakticky jen o vulgarity.

Hrát hru i využívat přes proxy není sice vysloveně zakázáno ačkoliv tomu tak dříve bylo, ale pokud by se to zjistilo například ve hře a ty jsi hrál na stejném serveru se stejnou IP jako třeba soused, tak se to dá vyhodnotit jako porušování pravidel, ale rozhodně takto striktně se to dodržovat nemůže. To by opravdu polovina hráčů měla Ban, jelikož třeba některé vesnice mají třeba 20 uživatelů se stejnou IP, stejně tak i ona benzínka, knihovna atp. Pokud hraješ třeba s onou prababičkou nebo s jiným příbuzným u vás doma a jste i ve stejném cechu, tak by jsi to dle pravidel měl nahlásit, aby se v případě nesrovnalostí, kontroly ať už zaměstnancem PG či kontrolou nějakým softwarem na serveru měl jistotu, že nedostaneš ban. Ovšem nic podobného se zatím nestalo, pouze pokud šlo už o větší podezření, podobně jako tomu bylo nyní na s30, kde skupina uživatelů založila multi-účty a pomocí botů investovala veškeré zlato do cechu.

Ale ujišťuji tě, že bezdůvodně uživatele nebanujeme, ale pochybení se bohužel stát může. U tebe došlo o pochybení moderátora, ale vzhledem k situaci jako zde byla se mu nikdo nemůže moc divit. Proto opravdu stačilo napsat PM kterémukoliv moderátorovi nebo přímo slOnovi a vyřešilo by se to hned. Za toto pochybení jsme se ti již omlouvali, ale ty očividně se chceš asi jen dohadovat, místo toho aby jsi byl rád že jsme se shodli na unbanu. Rozhořčení samozřejmě naprosto chápu, ale nic se nesmí přehánět.
Dohadovat se nehodlám. Svého jsem docílil a pouze jsem reagoval na komentáře a psal svůj osobní názor (pokud se shoduje s nějakým uživatelem, je shoda pouze náhodná a není důvod spojovat několik slov s jiným uživatelem). Děkovat nebudu. Odsouzený neprávem a posléze propuštěný za nevinu děkovat taky nebude.

Naposledy upraveno (_,_); 06-11-2018 v 20:13.
Odpovědět s citací
Staré 06-11-2018, 20:21
Moderátor

Standardní

To jsem rád. Samozřejmě, děkovat nemusíš, to nikdo ani nechce, byla to naše chyba, takže opravdu není za co děkovat, dostal jsi to o co jsi byl neprávem ochuzen. Bohužel odškodné jako neprávem odsouzení kriminálníci v podobě houbiček asi nedostaneš Ale třeba jo, záleží na slOnovi.

Shakes & Fidget (cz)
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání