Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 27-03-2018, 11:31
Tekej Tekej je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
http://w23.sfgame.net/

Už běží odpočet podle kterého se nový svět sputí ve čtvrtek. Update bych očekával asi ve středu, nemyslím si, že by si obojí nechali na jeden den.
Ahoj, to se jedná o nový mezinárodní svět, nebo bude i nový český svět? Jsem ve hře nováček, ale asi bych se zkusil poměřit s rovnými startovními podmínkami.
Odpovědět s citací
Staré 27-03-2018, 12:29
Bortas Bortas je offline
Smrtka

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Mezinárodní. Národní servery se přestaly spouštět právě s příchodem mezinárodních, až na jednu výjimku, s29 v prosinci 2016, který ale nebyl moc úspěšný (rozuměj nevydělal skopčákům tolik, kolik si představovali), takže s novým českým serverem bych moc nepočítal.
Odpovědět s citací
Staré 27-03-2018, 13:09
Tekej Tekej je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2018
Standardní

Děkuji za potvrzení, ty informace jsou na různých místech, tak jsem to tak nějak tušil. Tak se budu těšit i když se tu někde píše, že nemáme úplně rovnou startovací pozici, že některé státy jsou zvýhodněné.
Mám nové postavy na starších světech, výhoda je, že se nemusím nikam hnát, ale zase motivace a poměřování tam nějaké není. Málo nováčků.
Odpovědět s citací
Staré 27-03-2018, 13:12
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Škoda že neudělají novou classu se vším všudy, nový stat, nové itemy, nový mazlíčci, draholamy,... Chápu, že by to asi bylo složité na čas, náklady a naprogramování kódu... Ale takhle mi to příjde poněkud odfláklé a zrecyklované... Každopádně jsem ale rád, že se něco děje. :)
Odpovědět s citací
Staré 27-03-2018, 23:45
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Abych pravdu rekl, tak me to prijdou hodne zbytecny. Proste udelali lukare se dvema zbranema, ktere asi budou davat polovic jako luk, takze nic. Jen mozna donuti vice hracu, nez obvykle, hned vrazit na novy server a zkusit novou postavu. Takze nove, vetsi zisky. Ale pro hrace nic. Tim ale neskutecne zaflakaji novy server

Mozna mohli udelat kratkodoby speed server. To si myslim, ze by bylo v teto situaci uplne nejlepsi.
Staré 09-08-2018, 09:44
Valadur Valadur je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2018
Standardní

Zdravím zdejší herní komunitu,
rád bych využil již zde existujícího tématu a nastínil pár mých zkušeností s postavou Assassina. Ke hře jsem se vrátil po cca 6 letech, tak že vše je úplně jinak, než bývalo a učil jsem se vše nanovo. Do toho vstoupila možnost si založit do hry nově přidanou postavu assassina, tak jsem neváhal a bez většího uvážení jsem do ní šel. K dnešnímu dni mám level 340, ale i přes to bych váhajícího hráče před založením této postavy chtěl drobet varovat. Tak že jdeme na to. Největší průšvih vidím právě v té potřebě dvou zbraní. Zatím co ostatní postavy, když získají jednu dobrou zbraň, tak maji vystaráno, tak toto u assassina neplatí. Je to pro něj jen polovina. Potřebuje sehnat ještě jednu stejně tak dobrou zbraň, což je velký problém. Aby padly z úkolů dvě špičkové zbraně krátce po sobě, je naprostá utopie. Asi každý ví, jak je těžké vyhrabat z obchodu jednu dobrou zbraň, natož dvě. Stojí to prostě mnohem větší úsilí, daleko více houbiček. Nakonec v tom obchodu, pokud se jedná o epickou zbraň, musíte beztak zpravidla zaplatit houbičkami, tak že to vše násobíme 2x. Další věcí je u zbraní vsazený drahokam. Největší výhoda, kterou tato postava měla, byla možnost vsazení dvou drahokamů. Ta byla však nedávno ostatním postavám kompenzována tím, že se účinek jejich drahokamu zdvojnásobuje. Tak a jsme znovu u toho. Zatím co ostatním postavám padne jeden dobrý "šutrák" a maji vystaráno, assassin ne. Musí mít DVA stejně dobré "šutry", aby to vyrovnal, což opět není jen tak. Já měl donedávna v jedné zbrani 603 a v druhé 540, prostě jsem lepší neměl. Pokud by mi stačil ten 603 a platil by pro obě zbraně, tak by bylo vše OK. Tak to mám nepoměr a oproti ostatním postavám nevýhodu, ačkoliv mě to stálo daleko větší úsilí. S tím vším souvisí i třetí věc a to jsou kritické zásahy. Všechny ostatní postavy daji kritik a je to, ale assassin, aby to vyrovnal by musel mít dvě stejně dobré zbraně k tomu dva stejně dobré vsazené drahokamy a dát oběma zbraněmi v jednom kole stejný kritik, pak by to bylo OK. To je však opět utopie. Jak jsem již psal, povětšinou i přes velké úsilí nedisponuje postava assassina výše zmíněným a ani nemá zaručeny dva kritické zásahy v jednom kole, což bych aspoň předpokládal za nutnost, protože třebas proti mágovu kritiku už na odvetu v druhém kole povětšinou šanci nedostane.. Zajímalo by mě, jestli je tohle vše (včetně těch nutných vyšších nákladů) nějak u postavy assassina zohledněno, nebo jestli je to bráno, založil si assassina, tak je to Tvůj problém. Ale třebas mě mé postřehy lidé znalejší problému vyvrátí. Snad jsem se do všeho moc nezamotal....
Přeji všem hezkou hru
Odpovědět s citací
Staré 09-08-2018, 12:07
jurda92 jurda92 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

epicke zbrane stoji jen 7
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to jurda92 For This Useful Post:
Staré 10-08-2018, 07:15
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Možná stojí 7, ale protáčení je ten problém. U mě je to obvykle 100 hub na kvalitní epik a né vždy je to zbraň, takže pokud bych točit obchod na 2 kvalitní zbraně, tak pak už těch 7 hub je pakatel - mnohem dražší je to točení.
Odpovědět s citací
Staré 10-08-2018, 08:26
Chicony Chicony je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Zcela jistě dala Playa Games ass-ass-inům dvojnásobnou šanci na drop epické zbraně, a tudíž jsou na tom všichni naprosto stejně. A jelikož to není prokazatelné, tak jim dokonce stačí, aby řekli, že tam ta dvojnásobná šance je.

A btw. War taky potřebuje i štít.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání