Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Obecně Zde se můžete ptát na obecné otázky ohledně hry. Prostě vše, co se týká hry a nepatří do jiné sekce.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 20-01-2019, 23:44
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Cool Trika S&F

Nove tricka s Shakes&Fidget tematikou ?

https://www.amazon.de/s/ref=w_bl_sl_...kes+%26+Fidget
Staré 22-01-2019, 11:57
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Ano, oni to sdíleli i na facebooku, že mají nový merch shop, ale myslím si, že tričko za 25 euro je docela šílenost, nebo jaký je na to váš názor? Už i tak vydělávají majlant na hře a teď chtějí hráče okrádat ještě tímto způsobem? Zdá se mi, že nikdy nebudou mít dost.
Odpovědět s citací
Staré 22-01-2019, 12:39
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Sice se v tom zase tolik nevyznám, protože moje nejdražší tričko je za 89kč, ale myslím, že je to celkem normální cena za podobné zboží. Jde zde pravděpodobně víc o značku než o samotné tričko a jeho využití.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 22-01-2019, 13:01
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Standardní

25€ bych nenazval vyloženě šíleností, ale snad v rámci SF bych viděl jako reálnější spíš 15-20. Nicméně je to reklamní předmět a tam jsou holt částky obyčejně vyšší.

Kouknul jsem se na merch Riot Games, kteří jako vývojáři jedné z dlouhodobě nejhranějších her současnosti mají cenu triček nastavenou na 25-40€ (+tuším 10€ za dopravu, ne-li více).

Určitě to tedy umí být i dražší, ale ano, pro ČR to není nejlevnější záležitost. Okrádání to ale jen těžko může být, protože nikdo nikoho nenutí si to kupovat. To už si musí každý rozmyslet, zda mu ten a ten předmět za ty peníze stojí. Pokud to "nikdo" nebude kupovat, tak trika zlevní.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 22-01-2019, 23:48
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
25€ bych nenazval vyloženě šíleností, ale snad v rámci SF bych viděl jako reálnější spíš 15-20. Nicméně je to reklamní předmět a tam jsou holt částky obyčejně vyšší.

Kouknul jsem se na merch Riot Games, kteří jako vývojáři jedné z dlouhodobě nejhranějších her současnosti mají cenu triček nastavenou na 25-40€ (+tuším 10€ za dopravu, ne-li více).

Určitě to tedy umí být i dražší, ale ano, pro ČR to není nejlevnější záležitost. Okrádání to ale jen těžko může být, protože nikdo nikoho nenutí si to kupovat. To už si musí každý rozmyslet, zda mu ten a ten předmět za ty peníze stojí. Pokud to "nikdo" nebude kupovat, tak trika zlevní.
Asi pravda, že v Německu budou zvyklí na jiné ceny. Každopádně jestli něco z výdělku půjde na hru a udělají díky tomu více kvalitního obsahu, zlobit se nemůžu.
Odpovědět s citací
Staré 23-01-2019, 14:20
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

- tak podobne veci uz S&F mela uz driv, ale tohle bylo ohlasena na facebooku (jak psal kubin8) jako novinka. CZ forum nic.
- cena je sice vysoka na cz pomery. Jednak to neni delane na cesky trh a za druhe je to v cenove relaci jinych "brandovych" / fanouskovskych veci. Snad tomu take odpovida kvalita, ze to neni nejaky nazehlovaci nesmysl, ktery se po par vyprani oloupe, ale ze jde o kvalitnejsi tisk.

Kazdopadne si rikam, ze kdyz maji tyto veci k dispozici, tak proc se uz o ne dlohodobe nedelaji nejake souteze. Vymysli kraviny se zlatou soskou (a to jeste hodne spackanou bych rekl), pak velkolepa show s Fatty Pillow apod. Za ty prachy mohli dat tisic tricek, kazdy tyden jedna soutez ...
Staré 23-01-2019, 15:50
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Standardní

Nehlásil jsem to nikde v novinkách, protože mi tak nebylo řečeno, ale někde zde na foru jsem to zmiňoval. Nevím jak vy, ale já si ho koupit nemohu - Tuto položku nelze doručit na tuto adresu: Česká republika, možná proto to také zde nemělo být nikde ohlášeno.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-02-2019, 14:26
ty.koko...n ty.koko...n je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2019
Standardní anno1503

https://www.youtube.com/watch?v=mkHv5Fx-N9g

to je moje oblibena hra

Off-topic. Pokud se chcete komunitě pochlubit, jakou máte oblíbenou hru, využijte na to prosím nové vlákno v sekci Off-topic./slOn

Naposledy upraveno slOn; 21-02-2019 v 16:06.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání