Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Obecně

Zobrazit výsledek ankety: Víte už o tom ?
ANO 19 51.35%
NE 18 48.65%
Hlasující: 37. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 24-02-2017, 17:35
SchoolMonkey SchoolMonkey je offline
Smrtka

Datum registrace: Jan 2012
Umístění: Trump Tower
Standardní

Citovat:
Původně založeno perla28 Zobrazit příspěvky
Ta funkce je opravdu k ničemu, pokud zničí předmět. Měla by předmět zachovat a zničit drahokam.
K čemu by byla funkce ke zničení drahokamu a zachování předmětu? Tato funkce je už dávno ve hře implementovaná, stačí na předmět s drahokamem přetáhnout nový drahokam. Raději "zbytečná" (spíše zbytečně drahá) funkce, než dvě podobné.

Mám otázku k vylepšování předmětu: Je zde i nějaká šance, že se vylepšování pokazí a předmět zmizí, nebo se stane jiná forma "trestu": předmět zůstane, ale pokud již jednou byl vylepšen, tak se degraduje apod.?

Jsem velkorysý, tak si mě važte!
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli SchoolMonkey za tento užitečný příspěvek:
Staré 25-02-2017, 01:42
perla28 perla28 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jan 2011
Standardní

[QUOTE=SchoolMonkey;245668]Tato funkce je už dávno ve hře implementovaná, stačí na předmět s drahokamem přetáhnout nový drahokam. Raději "zbytečná" (spíše zbytečně drahá) funkce, než dvě podobné.

Máš pravdu. Celý ten příspěvek vycházel z toho, že jsem tohle nevěděl Měl jsem za to, že vložení drahokamu je nevratné a nelze ho vyměnit za jiný, přitom to je napsané i v té hlášce, která vyskočí při vkládání.

V tom případě ta funkce je v pořádku a doplňuje hru.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to perla28 For This Useful Post:
Staré 25-02-2017, 18:35
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Funkce vyjmutí drahokamu není zbytečná. Problém je její cena. V současný době sice opodstatnění příliš nemá, ale časem budeme mít doly i síně rytířů na maximu a pak už o kvalitě drahokamu bude rozhodovat především náhoda (samozřejmě i úroveň postavy hraje malou roli, ale tam to nebude nijak extrémní). Rozptyl hodnot drahokamu danej náhodou je docela velkej a tak se může občas stát, že budeme mít opravdu "velkej" drahokam. Pokud něco udělaj z cenou týhle služby, mohlo by se někdy hodit (byť třebas až v budoucnu).
Odpovědět s citací
Staré 04-07-2017, 13:11
rasken rasken je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Stredozem
Standardní

Co tak popracovat na vyvazenosti ziskavania zeleza a krystalov.
Viac ako 1mega zeleza uz tecie kovacovi cez vyhnu a krystaly spocitam na prstoch jednej ruky.
Staré 04-07-2017, 14:55
Althalus Althalus je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno rasken Zobrazit příspěvky
Co tak popracovat na vyvazenosti ziskavania zeleza a krystalov.
Viac ako 1mega zeleza uz tecie kovacovi cez vyhnu a krystaly spocitam na prstoch jednej ruky.
Mno, já mám teda spíš problém s tím železem, protože s ním neustále vylepšuju předměty, aby z nich po rozebrání bylo více krystalů. Vzhledem k tomu, že první vylepšení je pouze za železo bych si tipnul, že to tak tvůrci zamýšleli. Chce to jen při hře trochu myslet a ne čekat všechno hned na stříbrným podnose
Odpovědět s citací
Staré 07-07-2017, 08:41
rasken rasken je offline
Strašidlo

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Stredozem
Standardní

Citovat:
Původně založeno Althalus Zobrazit příspěvky
Mno, já mám teda spíš problém s tím železem, protože s ním neustále vylepšuju předměty, aby z nich po rozebrání bylo více krystalů. Vzhledem k tomu, že první vylepšení je pouze za železo bych si tipnul, že to tak tvůrci zamýšleli. Chce to jen při hře trochu myslet a ne čekat všechno hned na stříbrným podnose
Hmm ozaj premyslene, po prvom vylepseni predmetu dostanem o 1 krystal viac nez predtym. Pritom ziadny markantny ubytok zeleza nenastane.
Skus nabuduce vyjadrit len svoj nazor a zbytocne nemudrovat. Poslednou vetou si degradoval cely tvoj prispevok.
Staré 08-07-2017, 00:15
Althalus Althalus je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno rasken Zobrazit příspěvky
Hmm ozaj premyslene, po prvom vylepseni predmetu dostanem o 1 krystal viac nez predtym. Pritom ziadny markantny ubytok zeleza nenastane.
Skus nabuduce vyjadrit len svoj nazor a zbytocne nemudrovat. Poslednou vetou si degradoval cely tvoj prispevok.
No, taky nesmíš vylepšovat předměty, co dávaj 28 krystalů. Ale nevadí, rád jsem pomohl. Jo a ta poslední věta mi vážně ujela. Podobné problémy po všech stránkách totiž neustále řeší lidi z cechu a já už jsem z toho občas jako důstojník celkem na nervy.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání