Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 27-05-2015, 10:58
Osliik Osliik je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Východní čechy, Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí
Wink Petra - Osliik - s1

Ahojda mé jméno je Petra a už nejsem zrovna nejmladší, v těchto dnech se snažím udělat maturitu na škole uměleckoprůmyslové. SF jsem začala hrát nedávno asi před 2ma lety, když mi bratr zaslal herní mail aby získal . Ráda sportuji, tancuji, maluji, kreslím a asi nejraději se mazlím s mými kočkami.Pracuji jako Elektromechanička ve společnosti OEZ.

Jsem tak trošku hráčka :hocr:, nehraji totiž jen hru SF, ale i World of Warcraft, Diablo III, Dungeon Defenders, Heroes(na čísle nezáleží) a jsem eventerka ve hře Minecraft.

Má postava se jmenuje Osliik a nachází se na s1. Právě teď je na lvl 320 a je v rodinném cechu THC company. Tak snad sem se trochu představila, pokud jsem na něco zapomněla klidně se zeptejte :-) přeji příjemnou hru všem a ať se vám daří

Naposledy upraveno Osliik; 28-12-2016 v 09:17.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 7) řekli "Díky" uživateli Osliik za tento užitečný příspěvek:
Staré 17-05-2016, 23:14
Maximek Maximek je offline
Černý fantom

Datum registrace: Oct 2015
Umístění: Praha 4 - Podolí
Standardní

Ahojky, teď jsem narazila na tvoji momentku . Hodně štěstí při hraní i v životě ti přeje kolegyně z cechu (díky tobě) Maximek :Mimochodem, máme taky dvě kočičky - bílomourku 12ti letou Micinku a 3letého mourovatého Maxíka
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Maximek za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání