Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 20-04-2018, 00:36
DarthAzard DarthAzard je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2015
Umístění: Plzen
Standardní Tak trochu **** hra SF

Ahoj
Kupujte houby, je vám to k ničemu. Stejně vás sestřelí slabší level.
To štěstí z Hamburku je k ho..u. Houbičkáří jenom utrácí a smysl 0. To štěstí je spíš pro neplatiče.. Jen tak dál Playa, bez hub to jde líp.. Ta touha, čas doplní..
Tahle hra má primát, funguj free a vyplatí se to.. NEKUPUJTE HOUBY, NEMÁ TO CENU.. Howgh
Odpovědět s citací
Staré 20-04-2018, 08:40
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2013
Umístění: Někde kolem Prahy
Odeslat zprávu přes Skype™ TvojeSmrt
Standardní

Tak po tomhle si musím ihned koupit dalších 3000 hub ) díky Ti.

Btw.: Myslím si, že je na každém z nás do čeho své investice dáme. když to člověka baví a může si to dovolit, pak v tom nevidím vůbec žádný problém. Čistě můj názor. Hezký den všem.

JINAK ŠPATNÁ SEKCE

Naposledy upraveno TvojeSmrt; 20-04-2018 v 09:06.
Odpovědět s citací
Staré 20-04-2018, 09:56
slOn slOn je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Jelikož jste neuvedli konkrétní chybu, tak jsem vlákno peřesunul. Navíc se zřejmě jedná jen o vlákno napsané v záchvatu vzteku, čemuž svědčí způsob vyjadřování. Nevím, jestli se pletu, ale nikde jsem ve hře nenašel možnost zakoupit za houbičky ochranu proti porážení nižší úrovní. To, že si kupujete houbičky neznamená, že jste okamžitě nejlepší a máte nad nehoubičkáři vždy navrch. Ještě jsem nikdy nezažil žádnou komplexnější hru, kde by o síle postavy vypovídala jen její úroveň. Pokud ano, tak tam byl zahrut i faktor hráče a jeho schopnosti, což zde při soubojích není, potože jsou automatické. Existují zde také nějaké statistiky (atributy) a štěstí. Pokud chcete vyhrávat vždy nad někým, kdo má menší úroveň než vy a kdo nekupuje premiovou měnu, musíte si najít jinou hru.

Naposledy upraveno slOn; 20-04-2018 v 09:59.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 20-04-2018, 10:25
Tekej Tekej je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2018
Standardní

Citovat:
Původně založeno DarthAzard Zobrazit příspěvky
Ahoj
Kupujte houby, je vám to k ničemu. Stejně vás sestřelí slabší level.
To štěstí z Hamburku je k ho..u. Houbičkáří jenom utrácí a smysl 0. To štěstí je spíš pro neplatiče.. Jen tak dál Playa, bez hub to jde líp.. Ta touha, čas doplní..
Tahle hra má primát, funguj free a vyplatí se to.. NEKUPUJTE HOUBY, NEMÁ TO CENU.. Howgh
Myslím, že tahle hra o houbičkách je ( tedy pro hráče, kteří usilují o TOP). Je veliký rozdíl, když máte denně 100 touhy nebo 300 touhy. A 20x točit kolo štěstí taky rozdíl prohloubí.
Ale v soubojích už to nemusí platit, zvláště když "nehoubičkář" jede na sílu postavy a nežene se na level. A když má k tomu štěstí na výbavu, tak může občas porazit i těžkého houbičkáře.
A to je myslím dobře.
Odpovědět s citací
Staré 20-04-2018, 12:41
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Jsem si docela jistý, že pokud se zaregistruji na novém serveru a nebudu si kupovat houby, tak si po prvním dni už v top 100 ani neškrtnu.

Tak nevím, jakým způsobem tato hra o houbách není. Naopak SF je naprosto čisté pay to win. Nicméně souhlasím, že smysl kupování hub je nulový. To už radši koupím rohlíky a půjdu krmit kachny.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 20-04-2018, 14:36
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Jsem si docela jistý, že pokud se zaregistruji na novém serveru a nebudu si kupovat houby, tak si po prvním dni už v top 100 ani neškrtnu.

Tak nevím, jakým způsobem tato hra o houbách není. Naopak SF je naprosto čisté pay to win. Nicméně souhlasím, že smysl kupování hub je nulový. To už radši koupím rohlíky a půjdu krmit kachny.
A přesně pro takové hráče nám Playa přidala mazlíčky . . .
Koupíš houby, v hospodě vyměníš za pivo, dostaneš víc úkolů a díky tomu získáš "rohlíky pro kachny"

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání