Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 24-12-2016, 15:52
zoldak21 zoldak21 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2010
Standardní Drahokamy - hlavní stat, nebo černé?

Zdravím,
zajímal by mě Váš názor, jestli dávat do equipu radší černé drahokamy, nebo jet šutry na hlavní stat, popř přidat něco na vit?
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2016, 22:20
patrikmus patrikmus je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Zdar,
já to dělám tak že sleduji hlavně jaký mám celkový staty a podle toho se rozhoduji. Používám jak k hlavnímu atributu, tak i na výdrž i velký černý když padne.
Odpovědět s citací
Staré 03-01-2017, 20:27
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Ty cerne sutriky me, abych pravdu rekl, vcelku zklamaly. Kazdopadne je to na zvazeni, kolik, resp. jake epicke veci mas na sobe (jestli na hlavni stat, tak to vyrovnat sedym sutrem na vse a naopak).
A taky podle me zalezi za jakou tridu hrajes, coz plati stejne taky o vybaveni

war potrebuje nejlepe na vse vc. vydrze - sede sutry se mu hodi
luk - tam je to tak na zvazenou, i vydrz a stesti se hodi
mag - ten by mel jet hlavne v inteligenci, trocha vydrze uz ho nezachrani - bez sedych sutru
Staré 25-04-2017, 23:52
lajcik lajcik je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2016
Standardní

šedé jsem používal, dokud jsem neměl štěsí na 50%. Jsem mág, takže nyní se snažím dávat už jen zelené.
Odpovědět s citací
Staré 06-04-2018, 20:28
Car Car je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2018
Standardní

Po novém updatu kdy se černé kamínky zlepšily už jich mám 7 černých a dva si nechávám zelené jako + k inteligenci. S celou zelenou sadou by utrpěly všechny ostatní staty, což je hodně špatné. O černé sadě jsem uvažoval, ale s poměrem, který jsem uvedl hned na začátku se mi hraje nejlíp. Epiky jsou samozřejmě všechny na 3 staty.
Odpovědět s citací
Staré 06-04-2018, 21:18
josifek josifek je offline
Moderátor chatu

Umístění: Železná Ruda
Standardní

Teď po novém update se vyplatí mít černé .
Staré 07-04-2018, 00:01
bydway bydway je offline
Banned

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Čierne sú vo všeobecnosti najlepšie lebo dávajú + ku všetkým atributom. Ja som war a mám všetko osadené čiernymi drahokamami akurát na zbrani mám na sílu.

Naposledy upraveno bydway; 07-04-2018 v 00:02.
Odpovědět s citací
Staré 07-04-2018, 11:33
Bortas Bortas je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Dle mého se pro všechny classy vyplatí jet komplet černé gemy. Ano, samotný hlavní stat má větší váhu, než ostatní, ale když se to sečte, ty černé prostě vyjdou nesrovnatelně líp. Ono to tak bylo už před podzimním updatem a po něm tím tuplem. Hlavní stat se má vyklikat za zlato. Až do hodnoty, kdy stat stojí 10M bych klikal souběžně hlavní stat + výdrž, poté už jen hlavní stat.
Odpovědět s citací
Staré 07-04-2018, 16:34
napoli777 napoli777 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Nesouhlasím, třeba já vylepšuji souměrně výdrž s obratkou, teď se trochu zaměřím více na obratku. Ale názor že od té doby, co tě stojí výdrž 10 mega ji už nevylepšovat je hloupost... BTW aktuálně level 398 a 12k obratky a výdrže.. Díky tomu všechny podzemka ve světle jsou dole. Tornádo se také pomalu blíží ke konci.

Jinak samozřejmě pokud to jde, tak full černej set s největšíma gemama.
Odpovědět s citací
Staré 07-04-2018, 16:46
Bortas Bortas je offline
Černý fantom

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Nesouhlasit můžeš jak chceš, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat. Od zavedení Gladiátora se každá clasa spoléhá na souboj, kde napráská co největší crity a tím potvoru rozseká. Nějaká výdrž je úplně k ničemu minimálně od posledního updatu, kde nerfnuli 545. tornádo a 10. východeros u kterých si musel nezbytně přežít určitý počet ran. Já dal Joffreyho na lvlu 390 s 3,5k výdrže a 8,5k obratky (samozřejmě před nerfem). Kdybych vylepšoval staty tak jako ty, dám ho mnohem později, protože 3 rány bych od něj stejně nepřežil a kvůli slabší obratce bych ho nedal na 3 crity. Takže si tu klidně vykřikuj o hlouposti, ale čísla mluví jasně, cpát každý halíř do hlavního statu.

Ty černé gemy prostě udělají celkově výdrže tak akorát, cpát do toho goldy je plýtvání.

Naposledy upraveno Bortas; 07-04-2018 v 16:51.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání