Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 01-08-2019, 00:23
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2013
Standardní Podsveti

Zdravim. Chtel bych se zeptat zda to dela i nekomu jinemu nebo.ne. drive mi kdyz jsem daval nalakat hrdinu tak mi to nabizeli toho nejlepsiho mozneho hrace. Ale ted se mi stava ze porazim treba lvl 430 a vsech 15 mi tam naskace ten sami hrac a neskoci mi hrac s lvl 431 i kdyz ho v sini dokazi najit. Nevite nekdo co s tim?

Kdyz restaruji hru tak mi tam ten lvl 431 skoci, ale pak dale je to same dokola a naskakuje mi stale ten stejny hrac.
Staré 01-08-2019, 09:27
josifek josifek je offline
Moderátor chatu

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bucky Larson Zobrazit příspěvky
Zdravim. Chtel bych se zeptat zda to dela i nekomu jinemu nebo.ne. drive mi kdyz jsem daval nalakat hrdinu tak mi to nabizeli toho nejlepsiho mozneho hrace. Ale ted se mi stava ze porazim treba lvl 430 a vsech 15 mi tam naskace ten sami hrac a neskoci mi hrac s lvl 431 i kdyz ho v sini dokazi najit. Nevite nekdo co s tim?

Kdyz restaruji hru tak mi tam ten lvl 431 skoci, ale pak dale je to same dokola a naskakuje mi stale ten stejny hrac.
Pokud si to dobře pamatuji tak boj v podsvětí bere tvojí aktuální hodnotu, co máš napsanou zde:

Max. duší na úrovni

Když prohraješ souboj s někým, kdo je 431 a klesneš na 430 tak ti automaticky změní i zobrazené hráče. Pokud tedy chceš útočit stále na toho stejného hráče tak ho vyhledej klikni + a potom na přidat do přátel, odpadne ti tak hledání dalšího...
Staré 01-08-2019, 09:45
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Myslím, že autor myslí následující.

Do podsvětí naláká automaticky vybraného hráče, na max. úrovni, řekněmě např. jak uvádí 430. Poté se jeho max. úroveň posune na 431, ovšem hra mu stále nabízí hráče úrovně 430, nikoliv nově nějakou 431čku.

Dnes se mi to stalo také a musel jsem ručně vlézt do Síně slávy, kde to ovšem automaticky správně skočilo na hráče s maximální úrovní. Je tedy otázkou, zda to není jen další vizuální bug. Tj. sice to píše, že lákáme hrdinu úrovně (430), ovšem ve skutečnosti je pod tím správně nějaký jiný na úrovni 431.

Asi by to chtělo otestovat, zda se neposune max. úroveň, i když se odklikne ten zobrazovaný - pak by se jednalo pouze o vizuální chybu. Já už to dnes otestovat nemůžu.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 01-08-2019, 10:25
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Myslím, že autor myslí následující.

Do podsvětí naláká automaticky vybraného hráče, na max. úrovni, řekněmě např. jak uvádí 430. Poté se jeho max. úroveň posune na 431, ovšem hra mu stále nabízí hráče úrovně 430, nikoliv nově nějakou 431čku.

Dnes se mi to stalo také a musel jsem ručně vlézt do Síně slávy, kde to ovšem automaticky správně skočilo na hráče s maximální úrovní. Je tedy otázkou, zda to není jen další vizuální bug. Tj. sice to píše, že lákáme hrdinu úrovně (430), ovšem ve skutečnosti je pod tím správně nějaký jiný na úrovni 431.

Asi by to chtělo otestovat, zda se neposune max. úroveň, i když se odklikne ten zobrazovaný - pak by se jednalo pouze o vizuální chybu. Já už to dnes otestovat nemůžu.
Ano myslim presne to jak to pises. Uvedomil jsem si to nekde u 11 utoku a tak jsem zkusil co se bude dit. Utocil jsem opravdu stale na stejneho hrace a duse jsem mel stale stejne, ktere se neposouvali nahoru. Byt to na maximalnim lvl na serveru, tak to nevadi, ale takhle stale hledat na kazdy utok hrace abych se posouval vyse nebo stale vypinal/zapinal hru je za me dosti otravne :/
Staré 06-08-2019, 18:53
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Dostal jsem info, že se jedná o chybu hry, dočasně je tak skutečně nutné hledat hráče manuálně. Mělo by být opraveno v dalším patchi.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání