Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Hřbitov

Hřbitov Zde odpočívají postavy, které odešly do věčných lovišť. R.I.P

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 16-04-2016, 16:29
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní Ďalší príspevok zo série...

Súc si vedomý faktu, že záujem a súčasne aj hodnota tohoto príspevku sú minimálne, a porušujúc pravidlá sekcie, pretože neopisujem koniec v hre, ktorý nastal dávnejšie, prispievam znovu do tejto sekcie iba z dôvodu, že po istom incidente sa z osobného života mojej osoby stalo akosi verejné tajomstvo, nazvime to jemne, tak odísť bez slova by mi neprišlo vhodné, zvlášť teraz.

Interpretovať Voltairov citát (Nous laisserons ce monde-ci aussi sot et aussi méchant que nous l'avons trouvé en y arrivant. ) v kontexte fóra asi bude vhodné; skrátka pre globálnu sféru (fóra) nebolo pôsobenie mojej osoby ničím významné, ja som si však malé množstvo krátko- až strednodobých kontaktov vytvoril, a nejak si začínam byť vedomý, že fórum malo pestrý kolorit postáv s vývojom a aj pri znižovaní počtu aktívnych užívateľov zostáva konzervovaný, sú takí, ktorí sa o čosi pričinili minimálne, akési bezprízorné tváre - t. j. ja, amorfná štruktúra. A sledujúc reakcie na popletenú situáciu spred 3 mesiacov, ktorá je našťastie už v skrytej sekcii, event. vidiac aj nejaké súkromné správy, urobil som strašné veci, no, egoisticky motivované - a ak by nemalo fórum slúžiť ako privátna psychoterapia pre moju osobu, bude potreba oddeliť sa, zvlášť, ak aj v tej realite znovu zažívam zvraty... A fóru ako-takému i tak nemám čo ponúknuť, no.

Tí, ktorí nejak mali záujem, majú priestor na komunikáciu s mojou osobou inde, keď budú chcieť; ďalším, čo vnímali moje excesy sa ospravedlňujem... A ďakujem. Dovidenia.

Naposledy upraveno Felix™; 16-04-2016 v 16:54.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Felix™ za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání