Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Hřbitov

Hřbitov Zde odpočívají postavy, které odešly do věčných lovišť. R.I.P

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 25-01-2016, 16:48
josifek josifek je offline
Moderátor chatu

Datum registrace: Oct 2010
Umístění: Železná Ruda
Standardní Vzkaz od Felixe

Vzkaz od Felixe
Ahojte,

účel príspevku čisto situačný; text k nemu zodpovedajúci, určite to nebude emocionálne vyznanie, skôr to, na čo ste mohli byť od mojej osoby zvyknutí.

Dojem o mojej osobe sa často neprekrýval s realitou – ten štýl „formálny úradník“ bol účelným a účelovým prístupom. Skrátka etiketa. O mnohých z vás som si vytváral hodnotenia relatívne plastické, tie však nutne znižovali kvalitu mojej práce a bola snaha nechať si ich pre seba a nedať to poznať. Nikdy som nechcel moderovať, nemal som na to kapacitu čo sa dalo vidieť. Toto fórum bolo o jedinom – vytváraní si ilúzie, že moja osoba môže byť pre nejakú skupinu užitočná a potrebná, to sú práve časy, kedy som bol ochotný prihlásiť sa; následne priestor pre diskusiu o osobných veciach s vybranými osobami– v nadpise tohoto príspevku máte asi objasnenie, čoho sa to mohlo týkať. Čisto psychoterapia týmto spôsobom. Prehodnoťte moje pôsobenie optikou, akou som ja pristupoval k problémom fóra a pravidiel – čo chcel ten človek dosiahnuť, skôr než čo bolo vidieť. Je pravdou, že som vás zbavil Rybanenna, čo niekto môže vnímať pozitívne ale môj cieľ som nesplnil, stál som nejak tak pomimo, striktne napomínajúc a neprejavujúc žiaden záujem, nedalo sa so mnou asi bežne porozprávať a môj humor asi nebol poznať, tak moja osoba bola skutočne, väčšinu času čímsi iným, než užívateľom...

Stručne, vďaka za trpezlivosť s mojou osobou, ochotu so mnou hovoriť aj o relatívne-tabuizovaných a nie najpríjemnejších témach, a pardon. Hlavne tým, čo to počúvali od začiatku. Beriem to ako takt oznámiť aj toto finále. Hoci som svojich osobných ideálov počas pôsobenia na fóre nedosiahol, verím, že aj keď vzťah ja-štandardný užívateľ bol čisto formálny, videli ste vo mne aspoň prostriedok pre pomoc...
Staré 25-01-2016, 17:15
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Tento prejav je starsi nepisal ho teraz.Vacsina vas asi vie ze na tom Felix neni vobec dobre.Co od toho cakame je povzbudenie ked za nim osobne pojdem.
Staré 27-01-2016, 10:49
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Zdravím,

ospravedlňujem sa všetkým, moje okolie si nejak dramaticky interpretovalo pár faktov z osobného života zrejme v úvahe, že niektoré procesy prerušiť nejde... Ak to mám zhrnúť, netreba sa vůbec zaoberať tým, čo tu bolo uvedené, ignorovať to asi nepojde, ale ja osobne tvrdím, že už som v poriadku, z vačšej časti, konšpirácie asi ani nemajú žiadnu hodnotu, a aj reálny dopad tejto udalosti na fórum a vaše posobenie na ňom by bol nulový. Pár dní až týždňov bude moja aktivita sporadická, ale vzhľadom k tomu, že už nemoderujem, vám na tom v praxi, asi ani nemusí záležať.

Ďakujem všetkým, a ešte raz, pardon.
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání