Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 05-07-2019, 02:18
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Community Manager

Zdravím,

SlOn se po letech dlouhých jako chobot rozhodl jít jinou cestou, a já mu chci tímto především poděkovat.
Za všechny mluvit nemohu, ale za sebe si myslím, že tu s příkladnou pracovistostí odváděl nadstandardní práci.

Ve funkci, jak jste jistě již pochopili, ho nahrazuji já. Věřím, že se pro vás jako hráče zase tolik nezmění, jen vám na tickety nyní bude odpovídat méně zkušený pracovník, ale to snad časem doženu.
Nadále platí, že pokud máte problém ve hře, využijte formulář Podpory. Pakliže na mě máte jakýkoliv jiný dotaz, nebo problém týkající se fóra, můžete využít klasickou soukromou zprávu.
Nástup proběhl v lehce nevhodnou dobu, neboť za týden mě čeká týdenní dovolená. Playa Games o tom již ví a pravděpodobně bude v tomto období dostupná pouze podpora v angličtině. Ale ještě o tom později budu informovat.

Jinak se tu asi nebudu nijak víc představovat - většina aktivních uživatelů na fóru mě už nějak zná, a ty, co mě neznají vůbec, to zase moc zajímat ani nebude...
Tak snad to já s vámi i vy se mnou vydržíte co nejdéle. : )

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 18) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání