Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Ocenění & Kritiky

Ocenění & Kritiky Chcete hru nějak pochválit nebo zkritizovat, co se vám na ní nelíbí? Je to velice důležité, abychom mohli hru dále vylepšovat, proto neváhejte a sdílejte váš názor.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 24-06-2019, 21:05
Matys04 Matys04 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2014
Standardní Nový update a podzemí

Zdravíčko :-) Mám pár otázek... V první řadě se chci zeptat, proč nově přidaná podzemí maj takový nepoměr jako je síla příšery a odměna za zdolání příšery... mě osobně je jedno jak je příšera těžká, ale bylo by fajn kdyby hráč byl za poražení příšery nějak odměněn v podobě XP... k čemu mi je, že dám podzemí které je těžší než boss ve 13.podzemí a dostanu ušmudlaných 18mil. XP když do levelu potřebuji 1 500 000 000 XP to pak z toho ani nemám radost... když to tak vezmu, tak mám více XP i v hospodě za červený úkol :/ Dále čekal jsem, že se něco bude dít s cechovnim podzemím... To je asi největší fail podle mě... nápad skvělej kdyby byl alespoň domyšlenej a ne honem honem nejakej update ať se všichni těší a pak jsou zklamaní...tím myslím přidat nové příšery a ne ty samé a nic to cechu nepřidává ( pokud ano nevím o tom ). Cechovní mazlíček..čekal jsem něco typu ze cech bude moct získat 5 mazliku od každého elementu jednoho a postupně jako cech ho vylepšovat... a nekam se posouvat... ale opět ta samá písnička jako s cechovnim podzemím, žádné nové potvory :-P Devítihlavá hydra neskutečnej skok oproti osmihlavé hydře furt se v cechu motáme mezi dvěma hydrama na střídačku za měsíc žádnej posun...

Jinak líbí se mi nová verze shakesu :-) Spoustu lidi to odradilo, ale já jsem spokojenej, ze začátku strašný nezvyk, ale časem se přizpůsobí každý :-) Přidání nových epiku.. super :-) jsem rád, že přibývají nové věci alespoň to tu hru trošku pozměni, ikdyž jen do 30.6. :-D Zvýšena úroveň dolu dobrej nápad, alespoň se zase v pevnostech něco děje “nejáké ty útoky” a nestojí to vše na jednom místě když se vše dostaví na max...

Dále co mě napadlo přidat po zdolání věže, nové třídy nájemného vraha, berserkera, bojového mága... bylo by to fajn i pro lidi co hrajou F2P... s alespoň by nebyli tolik otrávený ze stinneho světa kde dají 1 priseru za rok a ještě dostanou prd XP...
To je odeme asi vše. Přeji hezký zbytek večera...:-)
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Matys04 For This Useful Post:
Staré 01-07-2019, 18:27
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ano, první příšery dávají lehce méně zkušeností, ale za celé podzemí lze na 500. úrovni udělat 1.5 úrovně, což už něco je.

Jinak děkuji za ostatní názory. Jistě je vezmu v potaz a předám dále na vedení.
Staré 21-07-2019, 01:33
pepa7801 pepa7801 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2018
Standardní Nové podzemí

Já jsem asi tedy nepochopil především ten koncept a smysl nového podzemí. Jsem level 386, škrtnu si do druhého levelu nového podzemí, dál nemám šanci. Tedy je to pro hráče, kteří mají lvl. okolo 450-500. Hráči s levelem 400 a více asi nebudou mladí, pubertální mladíci, či slečny, aby je zajímali nějací němečtí youtubeři. Toto podzemí se týká hráčů, kteří už nějakým způsobem trochu zestárli, jelikož to hrají třeba deset let. Bylo tady spousta návrhů, udělat podzemí s postavami z filmu, nebo ze známých videoher... Ne, jsou to youtubeři. Trapné a nehratelné pro 95% hráčů.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to pepa7801 For This Useful Post:
Staré 21-07-2019, 08:50
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno pepa7801 Zobrazit příspěvky
Já jsem asi tedy nepochopil především ten koncept a smysl nového podzemí. Jsem level 386, škrtnu si do druhého levelu nového podzemí, dál nemám šanci. Tedy je to pro hráče, kteří mají lvl. okolo 450-500. Hráči s levelem 400 a více asi nebudou mladí, pubertální mladíci, či slečny, aby je zajímali nějací němečtí youtubeři. Toto podzemí se týká hráčů, kteří už nějakým způsobem trochu zestárli, jelikož to hrají třeba deset let. Bylo tady spousta návrhů, udělat podzemí s postavami z filmu, nebo ze známých videoher... Ne, jsou to youtubeři. Trapné a nehratelné pro 95% hráčů.
pokud vím, tak podzemí na motivy Pána prstenů, Harryho Pottera, Hry o Trůny nebo i "obyčejných" pohádek pro děti ve hře nějakých těch pár let přidané jsou.

Naposledy upraveno Ceris; 21-07-2019 v 08:51.
Odpovědět s citací
Staré 22-07-2019, 17:40
FannieRoorb FannieRoorb je offline
Banned

Datum registrace: Jul 2019
Odeslat zprávu přes ICQ FannieRoorb Odeslat zprávu přes AIM FannieRoorb Odeslat zprávu přes Yahoo FannieRoorb Odeslat zprávu přes Skype™ FannieRoorb
Standardní

Take seriózní kluci zmizeli?

Perfektní!
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání