Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-07-2018, 12:38
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

Při levelu 375 mě štěstí stojí celých 100k goldů a to za ty xp stojí
Odpovědět s citací
Staré 18-07-2018, 13:07
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno exkamasu Zobrazit příspěvky
Při levelu 375 mě štěstí stojí celých 100k goldů a to za ty xp stojí
Starší hráči budou mít štěstí větší, jelikož neexistovaly drahokamy apod. Proto třeba mně by stálo vylepšení štěstí 8 mega. Postavu hraju skoro od začátku s3. Takže jak komu se to vyplatí
Odpovědět s citací
Staré 18-07-2018, 13:48
Speedee35 Speedee35 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Zrovna porazit 5x skořápkáře mi přijde jako nejtěžší úkol a je za něj jenom klasická hodnota expů...
Nemusí tě to stát moc goldů,když na to budeš používat příkaz,ve kterém si můžeš sám zvolit,kolik chceš vsadit.Já to včera splnil v pohodě.Vsázel jsem pokaždé pouze 1gold.Příkaz na sázku 1goldu je /gold bet 1
Stačí si otevřít skořápkáře a zadat příkaz do chatu.
Dle mého názoru je nejlepší si vybírat pořád stejný kelímek,ale to už je na každém.

Naposledy upraveno Speedee35; 18-07-2018 v 13:53.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Speedee35 For This Useful Post:
Staré 18-07-2018, 16:36
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Zatim jsem videl vse jen na XP .

Vyse odmeny je ruzna a berte to spis tak, ze je to takovy mini (no skoro pidi) zpestreni samotne hry. Nemuzem ocekavat, ze za ukol "poraz (kohokoliv, treba i level 1) beze zbrane" dostanem mega XP, je to otazkou 1 minuty . Nebo "vyhraj jedno napadeni pevnosti" je snad splnen i pod minutu, takze bych ani velky prival XP neocekaval. Nebo "trikrat si zvys atribut stesti" ... easy .
Pak jsou tu ukoly "tezsi" a tam asi ta odmena bude vetsi, ale ne o moc. Neslodoval nepatral jsem po tom.
To by se dalo krásně vyřešit tím, že by se ztížily denní mise. Nedávno si tu někdo ztěžoval, že hospoda je moc jednoduchá, že by to chtělo ztížit monstra. Myslím si, že daily quest je právě ta věc, která by měla být těžší a právě kdybychom se nám ji povedlo splnit za ten den, tak bychom dostali právě ten obnos jak sem navrhoval (dvojnásobek našeho nejvýdělečnějšího 10 minutového xp questu a 5 násobek nejvýdělečnějšího gold questu - podle víkend eventů). Princip jednoduchý: Místo vytěžit jeden drahokam by bylo vytěžit 3 drahokamy. Místo porazit někoho v pevnosti by bylo třeba 10 úspěšných útoků. V aréně by se dalo toho také spoustu vymyslet atd atd.. Myslím, že když je to právě ,,daily quest", tak bychom měli plnit déle a ne, aby byl hotov za minutu. Bylo by to něco těžšího, než je momentálně.
Odpovědět s citací
Staré 18-07-2018, 17:40
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
To by se dalo krásně vyřešit tím, že by se ztížily denní mise. Nedávno si tu někdo ztěžoval, že hospoda je moc jednoduchá, že by to chtělo ztížit monstra. Myslím si, že daily quest je právě ta věc, která by měla být těžší a právě kdybychom se nám ji povedlo splnit za ten den, tak bychom dostali právě ten obnos jak sem navrhoval (dvojnásobek našeho nejvýdělečnějšího 10 minutového xp questu a 5 násobek nejvýdělečnějšího gold questu - podle víkend eventů). Princip jednoduchý: Místo vytěžit jeden drahokam by bylo vytěžit 3 drahokamy. Místo porazit někoho v pevnosti by bylo třeba 10 úspěšných útoků. V aréně by se dalo toho také spoustu vymyslet atd atd.. Myslím, že když je to právě ,,daily quest", tak bychom měli plnit déle a ne, aby byl hotov za minutu. Bylo by to něco těžšího, než je momentálně.
Abych pravdu rekl, tak ani nevim, proc neco takoveho vzniklo, ale je to jen jako zpestreni. Rozhodne to neni na expy nebo goldy jako podzemi.

Ja jsem ale vcelku rad, ze konecne udelali neco, co se opakuje a je trochu pestrejsi, nez jit a neco zabit na jedno mavnuti. Mohlo se stat, ze udelaji par techto dennich ukolu, ktery kdyz splnite, tak konec. Uz to by jste to nevideli a otevrela by se nejaka kravina, treba vyssi procento na sanci padnuti cerneho sutru nebo ja nevim. Jako zrcadlo treba.

Je taky dobry, ze prave NE moc zalezi, jestli to budu plnit nebo ne. Takze kdyz nebudu chtit dneska splnit ukol treba "navyseni atributu stesti", tak ho hold delat nebudu a nic se nestane. Zitra prijde jinej.

Takze za mne dobry.

Pokud by jsi chtel neco fakt na EXPy nebo GOLDY, tak radeji neco jineho, co bude i stejne pro vsechny, mohlo se to opakovat atd. A neni neco takoveho lehke vymyslet, resp. vyrovnat, tak aby to bylo pro vsechny leveli atd.
Staré 20-07-2018, 10:57
Pán temnot

Standardní

hmm, sice logicke, ale ne moc dobre ... pri dennim ukolu "5krát nechej kováře rozebrat předmět" si musi davat magove/lukari pozor na to, aby nerozebrali u kovare hul/luk. Kovar to bere jako za dva predmety, ale denni mise to pocita porad jako jeden predmet, takze pak nemate sanci denni misi splnit.
Staré 20-07-2018, 12:23
Pán temnot

Standardní

Mel nekdo ukol "1krát hoď epický předmět do tajemného záchodu" ?

Jestli je to pravdu epicka vec nebo chyba v textu v popisu ukolu "hod epicke veci do kotle u carodejky", kde staci obycejne veci.
Staré 20-07-2018, 13:55
JezisKristus JezisKristus je offline
Noční děs

Datum registrace: Dec 2013
Umístění: Středočeský kraj
Odeslat zprávu přes Skype™ JezisKristus
Standardní

Citovat:

Jestli je to pravdu epicka vec nebo chyba v textu v popisu ukolu "hod epicke veci do kotle u carodejky", kde staci obycejne veci.
Tady je to správně, když jsem hodil ho hajzlíku normální předmět tak se to nesplnilo, takže tam je skutečně potřeba epik.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JezisKristus For This Useful Post:
Staré 20-07-2018, 15:08
jurda92 jurda92 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

Citovat:

u vseho to muzes overit tak, ze si prepnes jazyk na de, kde je to vetsinou spravne
btw. rozeber 5 veci bylo snizeno na 3

Naposledy upraveno jurda92; 20-07-2018 v 15:10.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to jurda92 For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání