Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 13-01-2018, 10:39
TomianTHOMPSON TomianTHOMPSON je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2011
Umístění: Sluneční soustava
Standardní Víloděs a 4000 věhlasu za úkol? :O

Zdravím vás po velice dlouhé době, přátelé.

Mám velmi skromný dotaz ohledně možnosti získání vodního mazlíčka Víloděs. Dle popisu musím být v TOP 100 v síni slávy u Mazlíčků a nebo mít 4000 věhlasu po dokončení úkolu. Ale vždyť věhlas za dokončení úkolu je vždy 10, ne? Klidně mě opravte, budu jen rád, protože v síni slávy s Mazlíčky se na TOP 100 dostanu pouze ztěží. Děkuji předem.
Staré 13-01-2018, 10:53
Sidli Sidli je offline
Pán temnot

Datum registrace: Feb 2013
Umístění: Pardubice
Standardní

Budeš mít 3990 věhlasu, za úkol dostaneš 10 .. tudiž budeš mít 4000 a už je šance, že toho mazla dostaneš.

Úprava: Teď na to koukám, to číslo je malé na osobní věhlas, mám namysli mazlíčkovský, který se získává ze soubojů mazlíků.

Naposledy upraveno Sidli; 13-01-2018 v 10:58.
Staré 13-01-2018, 10:57
Strašidlo

Standardní Děkuji mnohokráte. :)

To by ale pak nesedělo to dokončení úkolu, kdyby se jednalo o mazlíčkovský věhlas. Ale je pravda, že to číslo je velice nízké a tady jsem nikde nenašel vysvětlení, k čemu to spadá.

Naposledy upraveno TomianTHOMPSON; 13-01-2018 v 11:08.
Staré 13-01-2018, 11:32
brTT brTT je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Jedná se o mazlíčkovský věhlas, kde prostě musíš mít 4 000 věhlasu nebo být v top 100. Každopádně já víloděse našel a to jsem ani nebyl v top 100 mazlíčků a ani jsem neměl 4000 věhlasu mazlíčků. Takže tam musí být nějaká chyba. Každopádně je to věhlas pro síň slávy mazlíčků.
Staré 13-01-2018, 11:35
Strašidlo

Standardní

A máš to, prosím tě, odněkud potvrzené? Pokud je to totiž tak, jak popisuješ, tak to na mě působí, že jsi ho získal za věhlas celkový, protože tam předpokládám máš přes 4000, ne? A samý případ je u Třetioka.
Staré 13-01-2018, 11:42
Sidli Sidli je offline
Pán temnot

Datum registrace: Feb 2013
Umístění: Pardubice
Standardní

Citovat:
Původně založeno TomianTHOMPSON Zobrazit příspěvky
To by ale pak nesedělo to dokončení úkolu, kdyby se jednalo o mazlíčkovský věhlas. Ale je pravda, že to číslo je velice nízké a tady jsem nikde nenašel vysvětlení, k čemu to spadá.
Teoreticky by to šlo, pokud by jsi mezi zadáním úkolu a jeho dokončením bojoval s mazlíčky a dostal se na 4000.

Citovat:
Původně založeno brTT Zobrazit příspěvky
Jedná se o mazlíčkovský věhlas, kde prostě musíš mít 4 000 věhlasu nebo být v top 100. Každopádně já víloděse našel a to jsem ani nebyl v top 100 mazlíčků a ani jsem neměl 4000 věhlasu mazlíčků. Takže tam musí být nějaká chyba. Každopádně je to věhlas pro síň slávy mazlíčků.
Nebylo náhodou možné jej získat v rámci nake akce výjimečně i bez splnění podmínek?
Staré 13-01-2018, 11:44
brTT brTT je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Potvrzené to nemám, ale podle mě jsem ho našel díky tomu, že jsem v top 100 mazlíčků dříve byl. Nevím, dlouho jsem pak nehrál. Ale mělo by to fungovat prostě tak, že dosáhneš top 100 mazlíčků nebo 4 000 věhlasu v té síni slávy a můžeš ho najít, samozřejmě na více pokusů, protože je to vzácný mazlíček.
Staré 13-01-2018, 12:09
Strašidlo

Standardní

No zdá se mi to podivuhodné. Třeba to ještě někdo osvětlí a vnese svůj odzbrojující názor.
Staré 13-01-2018, 12:46
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno TomianTHOMPSON Zobrazit příspěvky
No zdá se mi to podivuhodné. Třeba to ještě někdo osvětlí a vnese svůj odzbrojující názor.
aby jsi mel sanci, ze za ukol dostanes Vilodesa, musis byt bud v sini slavy mazlicku v top 100, nebo mit 4000 vehlasu v sini slavy mazlicku
abys mel sanci, ze za ukol dostanes Tretioka, musis byt v sini slavy cechu s cechem v top 100, nebo musis byt v cechu, ktery ma v sini slavy cechu alespon 2500 vehlasu
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání