Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 24-09-2015, 20:56
IllWrite IllWrite je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Post Pevnost (Můj názor)

Pevnost sice nebyla něco to co jsem čekal ..
(Jenže nikdy nic není to co jsem čekal já ) Myslím že update je celkem dobrý ... Až na to že trochu přibylo ,,Placení,, Ale pořád to je dobrovolné ..
Tady jsou moje + -
+ Hezká Animace u některých funkcí
- Pevnost je trochu závislá na levlech
+Kolo štěstí sice velká výhoda pro houbaře že můžou získat 10 bonusů za den ale naopak je to dobré pro nehoubaře že dostanou něco navíc v podstatě 1 bonus zdarma
+Pevnost přidává bonusy pro hráče houbaře i nehoubaře ale opět je tam nějáká výhoda pro houbaře (Ale to je většinou že když si zaplatí má tu výhodu ale myslím že na tom nic špatného není)
-Časy v pevnosti omezují hráče co mají sotva čas udělat touhu
+Čas v pevnosti se dá také skrátit za houby (I když si postavíte jednu budovu)

Tak to by bylo všechno na co jsem narazil
---------------------------------------------------------------------------------------
Máte někdo ještě nějáké + - nebo názory ?

Napište je sem. Zajímal by mně názor ostatních

Updatu dávam 6,5/10 (tolik toho přidáno nebylo proto 6,5 jinak by to byla 7)

<A taky můj názor nemusí nikoho zajímat >

IllWrite

Naposledy upraveno IllWrite; 24-09-2015 v 21:11.
Odpovědět s citací
Staré 24-09-2015, 21:11
Luwien Luwien je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2012
Umístění: Klanové sídlo Zlatého kruhu
Standardní

Dále považuji za plus fakt, že všichni strašně vážně nadávaj, jak je ten update zase hroznej, takže se máme komu smát, a jak víme, smích dává bonus k výdrži - éééhm chci říct prodlužuje život
Cech: Zlatý Kruh
Odpovědět s citací
Staré 29-09-2015, 02:46
soukupadam soukupadam je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Jako velké - by jsem považoval to, že drahokam se dá vložit pouze do věcí které jsou po updatu....Tudíž já jako level 233, mám full epic výbavu, ale nemohu do ní dát gemy, protože full epic jsem si zřídil při posledním epic eventu... A teď mám utratit opět XXX hub za full epic jen kvůli drahokamům? Neberte " full epic jsem si zřídil při posledním epic eventu... A teď mám utratit opět XXX hub " doslova, je to jen příklad. Jinak je pevnost úžasná věc. Drahokamy také...Jen vidím toto jako obrovskou nevýhodu, obzvlášť pro větší levely, kteří mají epic opravdu na dlouho.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to soukupadam For This Useful Post:
Staré 29-09-2015, 17:28
Calik Calik je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2014
Umístění: Slovensko :3
Standardní

pevnosť je fajn, drahokamy sú na tom asi najlepšie, len ma trochu štve že mi furt dáva na inteligenciu pričom som lukostrelec
blbé je však, že pomocníkom vo veži nezaratáva bonusy za drahokamy, skúšal som dať mágovi ten na inteligenciu a nič mu nepripočítalo .. ďalšia vec, keď ho hodím do záchoda tak mi to naplní o 10 a nič mi nevráti :/
nové podzemko je taktiež super, hneď mi odtiaľ padol epic (škoda že bez možnosti vloženia drahokamu)
koleso šťastia je však podla mňa totálny fail, nemá to skoro žiadny význam, to že mi to dá 200k skúseností pričom mi na ďalší lvl treba momentálne 82m, mi nijako extra nepomože, taktiež ostatné položky v ňom, ale tak aspoň má človek kam kliknúť
update ma potešil, ale pevnosť využívam len na drahokamy a rozšírenie inventára, ostatné veci v nej mi prídu zbytočné a zatiaľ som ešte ani nemal chuť ich preskúmať . hodnotím tak 6,5/10
Staré 29-09-2015, 20:59
Alcatraz Alcatraz je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2014
Exclamation Update

Takže nato že jsem LVL 5 ale u kámoše LVL 200 jsem viděl tento update hodnotím

+

Pevnost nový prvek
Kolo štěstí nový prvek pro SFgame
14. podzemí nikdy jsem nebyl dál jak v 8 tak uvidíme

-

více placení i když stále dobrovolné

75% 25%
Staré 29-09-2015, 21:01
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno soukupadam Zobrazit příspěvky
Jako velké - by jsem považoval to, že drahokam se dá vložit pouze do věcí které jsou po updatu....Tudíž já jako level 233, mám full epic výbavu, ale nemohu do ní dát gemy, protože full epic jsem si zřídil při posledním epic eventu... A teď mám utratit opět XXX hub za full epic jen kvůli drahokamům? Neberte " full epic jsem si zřídil při posledním epic eventu... A teď mám utratit opět XXX hub " doslova, je to jen příklad. Jinak je pevnost úžasná věc. Drahokamy také...Jen vidím toto jako obrovskou nevýhodu, obzvlášť pro větší levely, kteří mají epic opravdu na dlouho.
Často jsou zvýhodňovány vysoké lvly

Portál
věž
13. poschodí
.....

Toto je lepší pro začátečníky ber to tak

Citovat:
Původně založeno Calik Zobrazit příspěvky
pevnosť je fajn, drahokamy sú na tom asi najlepšie, len ma trochu štve že mi furt dáva na inteligenciu pričom som lukostrelec
blbé je však, že pomocníkom vo veži nezaratáva bonusy za drahokamy, skúšal som dať mágovi ten na inteligenciu a nič mu nepripočítalo .. ďalšia vec, keď ho hodím do záchoda tak mi to naplní o 10 a nič mi nevráti :/
nové podzemko je taktiež super, hneď mi odtiaľ padol epic (škoda že bez možnosti vloženia drahokamu)
koleso šťastia je však podla mňa totálny fail, nemá to skoro žiadny význam, to že mi to dá 200k skúseností pričom mi na ďalší lvl treba momentálne 82m, mi nijako extra nepomože, taktiež ostatné položky v ňom, ale tak aspoň má človek kam kliknúť
update ma potešil, ale pevnosť využívam len na drahokamy a rozšírenie inventára, ostatné veci v nej mi prídu zbytočné a zatiaľ som ešte ani nemal chuť ich preskúmať . hodnotím tak 6,5/10
ahoj, zajímavý názor.. z části sohlasím že to vyšší levely může štvát, nebo tvé štěstí intel // obrat

ale pls napiš mi zprávu jak se dělá ten podpis co máš

Naposledy upraveno slOn; 29-09-2015 v 23:04.
Odpovědět s citací
Staré 30-09-2015, 00:55
soukupadam soukupadam je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Alcatraz Zobrazit příspěvky
Často jsou zvýhodňovány vysoké lvly

Portál
věž
13. poschodí
.....

Toto je lepší pro začátečníky ber to tak

ahoj, zajímavý názor.. z části sohlasím že to vyšší levely může štvát, nebo tvé štěstí intel // obrat

ale pls napiš mi zprávu jak se dělá ten podpis co máš

Nebral bych to jako zvýhodnění. Třebas jak už tady někdo někde zmiňoval, že by šel přidat slot na drahokam do staré věci. Za pár hub, nebo tak .
Nebylo by to zvýhodnění vyšších levelů, je to znevýhodnění všech co už hrajou ... Nebo, to je můj názor na to
Odpovědět s citací
Staré 01-10-2015, 15:57
Kostlivý válečník

Exclamation znevýhodnění

všech přímo ne, protože třeba lvl 20 má epic jen na chvíli a je to nízký level, takže jemu to nevadí, a zatím všechny novinky co si já pamatuji byly pro levely 150+. Toto je výhoda pro začátečníky levely (1-50)
Staré 04-10-2015, 16:44
morfos morfos je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2011
Standardní

...

Naposledy upraveno morfos; 04-10-2015 v 16:46.
Odpovědět s citací
Staré 04-10-2015, 16:46
morfos morfos je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2011
Standardní

Citovat:
Původně založeno soukupadam Zobrazit příspěvky
dobré máš lvl 233 s full epikem ale co mám dělat já na 283 s full epikem
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání