Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 10-02-2019, 00:18
Old Player Old Player je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2017
Umístění: Pramen
Cool Změny ve hře. Medaile či odznaky.

Dobrý den, rád bych chtěl, aby tato hra měla pár změn a to:
1) Odznaky (2 druhy). 1. Odznaky, které by byly viditelné na avataru postavy, a které by se zpřístupnily danému hráči, když dosáhne lvlu 100,200,300,400,500,600 atd.. po 100 úrovních, stejně je na avataru kromě hlavy ČERNO a odznak by se tam hodil a zaplnil tu čenotu!!!. A druhý druh odznaků by byl za délku aktivity ve hře a také by byl na krku avataru hned vedle toho prvního. Já osobně tuto hru hraji 7 let a velice rád bych uvítal, kdybych měl odznak stáří ve hře Dá se to jednoduše udělat podle player id... Rád bych se tím chlubil. Mám level 423 s player id pod 40 a měl bych na avataru například stříbrný talisman (záleží na vývojářích) , kde by bylo například zeleně napsáno číslo 7, no já bych zešílel radostí a hlavně by to určitě uvítalo mnoho lidí tuto maličkost )) Aspon by se lidé na starších světech odlišili od veteránů a od nováčků Upřímně já nehoubařim a hraji to 7 let a znám lidi, kteří houbaří a jsou vyšší lvl než já a hrají to jen 3 roky a chlubí se tím. Chci se od nich odlišit. TO JÁ JSEM TEN VETERÁN NE TEN S PROMINUTIM BLB CO DO TOHO SYPE JEN PENĚŽENKU, TO UMÍ KAŽDÝ! Prosím, schvalte aspon jeden z těchto dvou odznaků, moc díky a přeji hezký den.
The Following User Says Thank You to Old Player For This Useful Post:
Staré 10-02-2019, 09:34
narsuc narsuc je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

já osobně bych byl pro :-)
Staré 10-02-2019, 09:41
scoot scoot je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Nemusí to být přímo odznak, stačilo by, aby ta černá zbroj dostala nějakou barvu. 100 lv. - kožená, 200 lv. - plátová, 300lv. - kroužková, 400lv. - bronzová, 500 lv. - stříbrná, 600 lv. - zlatá, 700 lv. - platinová atd.

(Možnosti vymyšlené narychlo.)

A talisman by mohl být také, ale né dva, to by bylo nepřehledné.

Jinak nápad je to dobrý.
Staré 10-02-2019, 11:37
zuzí zuzí je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jan 2014
Umístění: Kalamáry Vary
Standardní

Dobrý nápad. A nebo jak jsem říkal, napsat pod profil datum registrace.
Staré 10-02-2019, 11:59
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

S touto podobou bych já osobně nesouhlasil. K prvnímu bodu, to řeší už samotný lvl a zároveň je za to achiev (úspěch), dávat k tomu ještě další připomínku mi přijde zbytečné.
K druhému bodu, jsi si vědom toho, že stejný odznak by měl nějaký lvl 20, který založil postavu na začátku serveru a hrál ji jedno odpoledne? Neříká to nic o zásluhách a schopnostech. A dávat někomu ocenění jen za to, že založil postavu v urrčité době? Za mě hloupost. Dokázal bych si představit nějaké kosmetické vylepšení postavy při dosažení nějakého úspěchu souvisejícího s hrou samotnou, poražení kladiváře, zdolání věže, pochytání všech 100 mazlíčků, dokončení démonického portálu... To jsou věci, které by si zasloužily nějaké zviditelnění, takový, které opravdu ukazují dlouhodobou snahu a aktivní hraní.

A ten poslední odstavec, to je úplná absurdita. Člověka, který je ochotný podpořit vývojáře hry, která ho baví, považuješ za blba? Toho, který přispěje na další vývoj, abys i ty, šupák, co nepustí pár korun, si mohl užívat hru a její další vylepšení po další roky? Pokud nechceš, houby nekupuj, nemusíš, ale urážet ty co to dělají je ubohost.
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Staré 10-02-2019, 12:01
zuzí zuzí je offline
Kostlivý válečník

Arrow

Citovat:
Původně založeno scoot Zobrazit příspěvky
Nemusí to být přímo odznak, stačilo by, aby ta černá zbroj dostala nějakou barvu. 100 lv. - kožená, 200 lv. - plátová, 300lv. - kroužková, 400lv. - bronzová, 500 lv. - stříbrná, 600 lv. - zlatá, 700 lv. - platinová atd.

(Možnosti vymyšlené narychlo.)

A talisman by mohl být také, ale né dva, to by bylo nepřehledné.

Jinak nápad je to dobrý.
Toto by bylo velice dobré ! Dal bych tyto barvy od každého stého levelu jak již bylo psáno, ale ... Nebylo by to fér pro hráče, který je level 499 narozdíl od hráče s levelem 400, protože by měli stejnou barvu brnění. Vyřešil bych to tak, že bych po každých deseti levelech v té dané barvě jen zesiloval jas/světlost brnění. Začínal bych na úplně tmavé např té stříbrné, byla by úplně tmavá a po každých 10 levelech tudíž po 10% nabírala světlost

Bylo by to fajn
Staré 10-02-2019, 12:22
Mortem Mortem je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Mar 2015
Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
A ten poslední odstavec, to je úplná absurdita. Člověka, který je ochotný podpořit vývojáře hry, která ho baví, považuješ za blba? Toho, který přispěje na další vývoj, abys i ty, šupák, co nepustí pár korun, si mohl užívat hru a její další vylepšení po další roky? Pokud nechceš, houby nekupuj, nemusíš, ale urážet ty co to dělají je ubohost.
hezky napsané.

a k návrhu: zlaté medaile pro všechny co si po X letech vzpomenou, že měli někde založenou postavu a přihlásí se do hry (hned po tom co zaspamují forum a podporu, že už neví heslo, mail, svět ani svůj nick)?? to snad ne..
a za dosažený lvl? no to už je lepší, něco takové si ddokážu představit.
Staré 10-02-2019, 12:28
zuzí zuzí je offline
Kostlivý válečník

Exclamation

Citovat:
K druhému bodu, jsi si vědom toho, že stejný odznak by měl nějaký lvl 20, který založil postavu na začátku serveru a hrál ji jedno odpoledne? Neříká to nic o zásluhách a schopnostech. A dávat někomu ocenění jen za to, že založil postavu v urrčité době? Za mě hloupost.
Názor člověka ... Mě by se to líbilo, alespoň by nějaký nováček houbař viděl, s kým má tu čest.
Citovat:
Klídek ... Většinou tu houbaři skončí své hraní o mnoho let dříve, než nehoubaři, jestli dostává Playa peníze od někud jinud než z kupování hub, tak to jsou právě oni, kdo Playe za ty roky vydělávají ... Ale zpět k tématu.

Citovat:
Původně založeno Mortem Zobrazit příspěvky
a k návrhu: zlaté medaile pro všechny co si po X letech vzpomenou, že měli někde založenou postavu a přihlásí se do hry (hned po tom co zaspamují forum a podporu, že už neví heslo, mail, svět ani svůj nick)?? to snad ne..
Proč by ne ? Jen ať lidé vidí, že toto je veterán, který na tomto serveru hrál a podporoval ho svým hraním už od začátku.
Citovat:
Původně založeno Mortem Zobrazit příspěvky
a za dosažený lvl? no to už je lepší, něco takové si ddokážu představit.
Přesně tak, dal bych ta brnění, co ty na to ?

Naposledy upraveno locahero; 10-02-2019 v 13:16.
Staré 10-02-2019, 13:15
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

1) Level je viditelný, tak proč avatar "zadělat" nějakou sadou odznaků? Navíc tu jsou hráči se zlatým rámem za dlouhé prachy a těm se tam už nevejde nic.

2) Stáří postavy není žádná zásluha, tak nechápu proč by se za ní měla dostávat medaile. Logiku by to možná mělo třeba u hodin strávených hrou . . .

The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 12-02-2019, 13:54
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Jak již bylo shrnuto jinými uživateli... dávat medaile za něco, co je již buď i tak ve hře očividné (úroveň), nebo co jste si nijak nevybojovali (délka hraní), je zbytečné. Bylo by to vhodné jen za takové věci, které se normálně na postavě nezobrazují a nemůže k ním přijít jen tak kdokoliv, aby medaile měly nějakou cenu a účel. Medaile za x dnů v top pozici v sníni slávy... to je asi tak jediné, co mě napadlo, omlouvám se. Pokud by měl někdo nějaké nápady, co se dá ve hře takto dobře sledovat a odměnit, může to sem napsat, potom bych ten návrh i odeslal.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání