Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 10-09-2019, 12:27
Takamura Takamura je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2013
Standardní Kapacita zlateho dolu

Chtel bych poprosit vyvojare o prepracovani 'kapacity zlateho dolu', tak aby vice zavisela na urovni postavy nez pouze na levelu zlateho dolu - podobne jako Akademie v pevnosti.

Muj konkretni priklad:

Tak pul roku zpatky - level postavy 500, level zlateho dolu 29 se mi dul zaplnil za cca 8 hodin.
Nyni mam level postavy 510, level zlateho dolu 33 (kapacita 11 800 000). Za hodinu z dolu dostanu cca 1 600 000. Dul se mi tak zaplni za 7 hodin 22 minut.

Co mi vadi je, ze kapacita je relativne mala a se vzrustajicim levelem bude cim dal vic nedostatecna. Narust kapacity dily levelu zlateho dolu (100 000/level) neni podle me dostatecny, jak dokladam na mem prikladu. Po navyseni levelu postavy o10 se mi zkratila doba na vysyspani o cca 40 minut a nejspis se tato doba bude dale zkracovat.

Dalsi duvod pro navyseni kapacity je vyhled do budoucnosti. Momentalne kapacita zlateho dolu roste pouze s levelem dolu. Co se ale stane, az postavy dosahnou maximalni kapacity zlateho dolu a level postavy jim poroste dal? Napr takova postava s levelem 600+ a zlatym dolem na 100 podle meho zaplni dul za mene nez 2,5 hodiny.
Odpovědět s citací
Staré 10-09-2019, 13:13
Chicony Chicony je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=41403

Již jste navrhoval?

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 10-09-2019, 18:24
Takamura Takamura je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2013
Standardní

Aha, ja nepochopil, ze to znamelo schvaleni. V tom pripade muze novy navrh zrusit jako duplicitu.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání