Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 24-02-2017, 22:31
SchoolMonkey SchoolMonkey je offline
Smrtka

Datum registrace: Jan 2012
Umístění: Trump Tower
Standardní Rozebrání předmětu

Zdravím, za den můžeme rozložit 5 předmětů, pokud chceme rozložit 6. předmět, tak se nám zobrazí nápis, že to dnes již není možné. Uvítal bych možnost, aby se i po naplnění limitu ukázalo, kolik materiálu získám z rozloženého předmětu, abych věděl, zda se mi vyplatí prodat, anebo rozložit. Nevidím důvod, proč by jsme měli čekat do dalšího dne, aby jsme se dozvěděli informace o potenciálním zisku.

Jsem velkorysý, tak si mě važte!
Následující uživatelé (celkem 8) řekli "Díky" uživateli SchoolMonkey za tento užitečný příspěvek:
Staré 24-02-2017, 22:45
Maximek Maximek je offline
Černý fantom

Datum registrace: Oct 2015
Umístění: Praha 4 - Podolí
Standardní

Citovat:
Původně založeno SchoolMonkey Zobrazit příspěvky
Zdravím, za den můžeme rozložit 5 předmětů, pokud chceme rozložit 6. předmět, tak se nám zobrazí nápis, že to dnes již není možné. Uvítal bych možnost, aby se i po naplnění limitu ukázalo, kolik materiálu získám z rozloženého předmětu, abych věděl, zda se mi vyplatí prodat, anebo rozložit. Nevidím důvod, proč by jsme měli čekat do dalšího dne, aby jsme se dozvěděli informace o potenciálním zisku.
A co kdyby - pokud máš předmět třeba z Tornáda apod., tudíž za docela dost goldů - bude tento druh předmětů příští den sbírat čarodějnice. Někdy se vyplatí spíš předmět prodat, než rozložit, i goldy jsou potřeba. Budeš se holt muset asi nechat překvapit, a počkat si do druhého dne ...
Staré 24-02-2017, 23:27
SchoolMonkey SchoolMonkey je offline
Smrtka

Datum registrace: Jan 2012
Umístění: Trump Tower
Standardní

Citovat:
Původně založeno Maximek Zobrazit příspěvky
A co kdyby - pokud máš předmět třeba z Tornáda apod., tudíž za docela dost goldů - bude tento druh předmětů příští den sbírat čarodějnice. Někdy se vyplatí spíš předmět prodat, než rozložit, i goldy jsou potřeba. Budeš se holt muset asi nechat překvapit, a počkat si do druhého dne ...
Je velice vtipné, že se tvůj názor dá zrušit naprosto stejnou logikou, na které ho stavíš. A co když se ten typ předmětu vykupuje dnes?

Nicméně použití čarodějnice jako důvodu, proč by jsem se měl dozvědět to, zda se mi předmět vyplatí rozložit nebo prodat až na druhý den, nevidím jako dost pádný a už vůbec jako dostatečně logický důvod.

Proč by hra měla diktovat hráči, že se to může dozvědět až na druhý den? Já bych to rád věděl ihned, abych si předmět mohl ponechat nebo ihned prodat. Pokud takhle propásnu možnost prodat předmět za dvojnásobek ceny, je to moje chyba a samozřejmě si ji "odpykám" v té formě, že budu mít méně zlata. Hráč by měl mít volnou ruku a to i včetně možností vyj***t sám se sebou.

Jsem velkorysý, tak si mě važte!
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli SchoolMonkey za tento užitečný příspěvek:
Staré 25-02-2017, 11:07
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Taky mi to přijde nelogické "zatajit" cenu, když už ten den splněno . . .

SCHVÁLENO

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání