Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 29-08-2016, 14:07
Wiedzminn Wiedzminn je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2016
Standardní Ovocná zahrada

Ahoj,

měl bych návrh na vylepšení (tedy spíše rovázání) mazlíčků a pevnosti.

Jedná se o to, že by existovala samostatná budova/připojila by se k dělnické ubytovně(něco jako sín slávy a pevnost) a jmenovala by se zahrada/ovocná zahrada/..., level by byl maximálně takovej, jakej je lvl dělnické ubytovny.

Funkce by byla podle toho jetli by to byla budova nebo součást dělnické ubytovny takováto:
a) Samostatná budova - něco jako hledání drahokamů, ale jednalo by se vždy o nález 1 ovoce za určitou dobu, která by se se zvyšující se úrovní snižovala (např. 1. lvl = 1ovoce/2dny; 15lvl = 1ovoce/16hodin)

b) Součást dělnické ubytovny - vždy, když dělníci nepracují, starají se o zahrádku(tzn. že když se zrovna nestaví, dělá se na ovoci, když se začne stavět čas sklizně se "zastaví" a pokračuje poté co mají dělníci zase volno), byl by vždy třeba určitý čas na vypěstování ovoce, se zvyšující se úrovní se čas snižuje/zvyšuje se počet vypěstovaného ovoce.

Jde mi o to, aby pevnost měla větší funkčnost(nyní zasahuuje do drahokamů, batohu a zkušeností, ale chybí mi provázání s mazlíčky Zároven by to bylo nastaveno tak, aby se nenacházelo až moc ovoce.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Wiedzminn za tento užitečný příspěvek:
Staré 01-09-2016, 23:02
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Ako, možeme povedať, že variant samostatnej budovy mi príde lepší. Prípadne negatívum formou znevýhodnenia hráčov začínajúcich neskor je možné. Ale tak, prečo to neposlať ďalej, tak výrazné hádam nebude.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání