Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 30-09-2015, 20:11
Alcatraz Alcatraz je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2014
Exclamation Zabijkova pomsta

Vím má první poema za moc nestála, o druhé jsem ztratil přehled hned na začátku, a jak se říká do třetice všeho dobrého tak to zkusím ZNOVA a doufám že již ÚSPĚŠNĚ.

Kapitola I Minulost se opakuje

Musím vám říct jak to vše začalo: na začátku nás bylo sto, a poprvé jsme se setkali s jedním mužem, ten byl pro nás neznámý.Vypadal docela normálně,ale to do té doby než jsme mu pohlédli do jeho oč. Bohužel tento střet přežilo pouze pět a třicet. O několik let později došlo k dalšímu střetnutí, ale bohužel byl silnější než při setkání prvním. Tento střet opět přežilo méně z nás a zbylo nás jen 12. O dekádu později se stalo něco co nikdo nečekal, tento neznámý "povstal z mrtvých" a opět jsme se s ním museli střetnout, do té doby nás ale přibylo a bojovalo nás opět 35, avšak ztráty jsme měli větší, zbylo nás jen 5. My všichni doufáme že třetí střet byl ten poslední a že se již nikdy nevrátí. Šeredně jsme se spletli, náš nepřítel byl zpět a zdálo se že je silnější a silnější. Po dlouhém a krutém souboji kdy jsme ho z posledních sil přemohli, jsme se dohodli, že se vydáme jej najít a zničit v jeho sídle, kde je sic pánem, ale je zde pravděpodobně zdroj jeho energie. Vydali jsme se na místo kde jsme se s ním setkali poprvé, a zde byly ještě známky boje a to i po tolika letech. Momentálně nám všem je dohromady 465 let. Každému z nás je 93 let a jsme v nejlepších letech. Lidstvo se dříve dožívalo běžně 935 let, ale bohužel vlivem pokroku technologie, se stalo, že ve vaší době se průměrně dožijete 80 let. Na druhou stranu to podle legendy způsobil náš soupeř, protože jsme neuspěli když po desáté napadl město, a proto chceme legendě předejít a najít ho. Narazili jsme na prapodivné kameny, pravděpodobně runy vyryté do obsidiánového kamene. Následně jsme se vydali na místo druhého střetu, tam taktéž bylo pár indícií v podobě žhavých prasklin v zemi, které po doteku ihned zmrzly nejledovějším ledem. Nakonec jsme se rozhodli že nám tyto důkazy stačí, ale to jsme se znova spletli. V průběhu noci se stalo to co se nikdy nemělo stát.
Noc:
Probudil nás hluk, rozhodneme se vylézt ven, ale to jsme nejspíš neměli dělat. Něco v černém dýmu stálo zahalené v středu náměstí. Kolem dýmu létali námi známé koule. Došlo nám, že se stalo to co se již stalo čtyřikrát. Minulost se zopakovala a to v krutějším měřítku. Když v jedné chvíli dým na vteřinku zmizel tak jsme si všimli, že muž již nebyl mužem. Byl to stroj. Bojovali jsme opravdu dlouho, dva z nás již byli odneseni do naší ubikace, protože byli těžce raněni, jednomu dokonce bylo možné vidět orgány, jak nechutné, avšak v boji dost pravděpodobné. Nakonec jsem bojoval já sám, protože má dva spolubojovníky zajal, a těsně než zmizel, tak sem jednoho dovedl zachránit. Poté se opět vypařil jako kdykoliv předtím, když měl namále. Netušili jsme co se stane... jediné co nám došlo, NENÍ TO ČLOVĚK, lidé se normáně nemohou metamorfovat z starých na mladé, na bytosti které možná neexistují

První střet

Druhý střet

Třetí střet

Čtvrtý střet

Pátý střet

Nevlastním autorská práva na tyto obrázky, avšak pro vaší přibližnou vizualizaci jsem je musel použít. Bez vizualizace by tu vznikala tuna možných otázek a tomu chci předejít
Staré 30-09-2015, 22:04
Morimundus Morimundus je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Ostrava
Nebudu hodnotit,ale mám takový dojem,že se minulost opět opakuje.Počítám,že to zkusíš počtvrté,popáté atd.
Staré 30-09-2015, 22:47
Preparator 1 Preparator 1 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Dec 2014
Umístění: ...
Unhappy

Já osobně bych to pokládal za nepodařené dílo (někdy až komediální). Moc se mi to nechce rozebírat, ale pár rád ti dám: 1. Úvod, 2. (Moje oblíbené) Oslí můstky, 3. Smysluplnost textu jako celku

PS: Opravdu nevím, jaká je tvář věková kategorie, ale pokud si na prvním stupni, považuji to za dobrý výkon.

E: Pokud to bereš z vážného hlediska, tak ty obrázky smaž, protože pokud si tohle to dílo nechtěl udělat jako nějákou podivnou satiru na dnešní knihy a filmy, tak se to k tomu nehodí.
EPS: Tohle to prakticky ani nic není Ale nevzdávej to, třeba to jednou vyjde.
Doporučení: Čti knihy a nejen z hlediska příběhu (podívej se i na formální stránku).

Naposledy upraveno Preparator 1; 30-09-2015 v 22:59. Důvod: Další tip
Odpovědět s citací
Staré 30-09-2015, 22:54
Alcatraz Alcatraz je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2014
Standardní hodnocení

Kritiku příjmám, ale je pro mne urážka mne řadit na první stupeň ZŠ, již podle mého hlasu v odkazu na můj YT channel lze poznat že nejsem kid.

Opět své dílo uzavírám, první poema byla ukončena zabitím hlavního hrdiny, 40 dobrodruhů, sám sem se v ději ve wordu ztratil a proto jsem to uzavřel hned na začátku, zde u pokusu o SCI-FI + fantasy, sám musím uznat že krok vedle.

Musím uznat čím dál více mne lidi probouzejí.

Začnu s něčím posledním, ale až poté, co to udělám jako slohovku na českém jazyce, protože jsme jako třeťáci technické školy dostli za úkol napsat libovolnou povídku, příběh.... na 90 stran, tak pokud to dobře dopadne(ta slohovka) oběví se to i zde

Morimundusi tvé obavy se vyplnili, naposledy žádám LOCK
Staré 20-10-2015, 13:37
Azimuth Azimuth je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Silvertown
Odeslat zprávu přes ICQ Azimuth
Standardní

Pokud ti přijde jako urážka zařazení na základní stupeň ZŠ, zkusil bych tak napřed nepsat a pak se rozčilovat.

Knowledge is power...power to make other people feel stupid.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Azimuth For This Useful Post:
Staré 20-10-2015, 20:22
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Citovat:
Původně založeno Alcatraz Zobrazit příspěvky
Kritiku příjmám, ale je pro mne urážka mne řadit na první stupeň ZŠ, již podle mého hlasu v odkazu na můj YT channel lze poznat že nejsem kid.

Opět své dílo uzavírám, první poema byla ukončena zabitím hlavního hrdiny, 40 dobrodruhů, sám sem se v ději ve wordu ztratil a proto jsem to uzavřel hned na začátku, zde u pokusu o SCI-FI + fantasy, sám musím uznat že krok vedle.

Musím uznat čím dál více mne lidi probouzejí.

Začnu s něčím posledním, ale až poté, co to udělám jako slohovku na českém jazyce, protože jsme jako třeťáci technické školy dostli za úkol napsat libovolnou povídku, příběh.... na 90 stran, tak pokud to dobře dopadne(ta slohovka) oběví se to i zde

Morimundusi tvé obavy se vyplnili, naposledy žádám LOCK

Videa z minecraftu znamenaj, že si kid

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 25-10-2015, 17:48
Nowi99 Nowi99 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Aug 2012
Umístění: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlZK1re5KAAtyC7KhClvXMBoTzB7YyPImNwmY3Ip-UX5EXclechg
Standardní

Dle gramatiky užité ve tvých příspěvcích, by si se na psaní slohovkyměl vykadit, a upalovat do mekáče, než ti místo vezme nějaká potetovaná trestankyně.

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Nowi99 za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání