Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 25-09-2014, 17:46
Alcatraz Alcatraz je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2014
Post Válečník Apokalypsy

Na začátku příběhu chci upozornit, že se budu pokoušet vymýšlet různá jména, a zároveň příběh zasadit do tématiky SFgame. Jediné pravé jméno bude můj charakter z světa25 "James Alcatraz Rodriqueze", avšak ani jeho příběh nebude pravdivý

Kapitola I.

Cela

Probudil jsem se v cele, naproti mne byla na židli stráž a pečlivě hlídala vězení. Zkusil jsem na ni zavolat proč tam jsem, a ona mi řekla na přání velkého pána.

Po chvilce, co jsem přemýšlel nad tím co mi strážný řekl. Během čehož jsem si prohlížel vězení v kterém jsem byl, jsem si pomalu vzpomínal co se stalo:" Bylo 12.9.359 p.n.l. a já jsem slavil. Byl jsem v krásné kamenné hospůdce a popíjel své deváté pivečko, po chvíli jsem vstal, a posadil se k muži v kápi. Ten mi zadal úkol, a já se mu vydal pro jeho toužebné bylinky mládí. Když sem se vrátil, tak slíbenou odměnu jsem nedostal. Sledoval jsem muže až k jeho chatrči a tam jsem v křoviskách čekal než vyjde ven. Po dlouhých dnech jsem ho uviděl. Potichu jak špion sem se za nim plížil, vzal sem svoji sekeru a zabil ho. Bohužel městská stráž se dozvěděla, že jsem to byl já a zavřela mne. Dostal jsem jen černé rozervané oblečení a dřevěný meč. Poté sem byl vhozen do cely smrti tak jako ostatní."
Poté jsem se opět vydal k mřížím a mluvil chvíli se strážným a ten mi řekl, tady je deska, snad to v té tmě přečteš. Naštěstí to bylo písmo ryté a tak jsem to dovedl."DNES SE SETKAJÍ VŠICHNI VĚZNI Z CELY 35 A 93 VE VELKÉ ARÉNĚ V SOUBOJI NA ŽIVOT A NA SMRT."
Odevzdal jsem strážci desku a začal sem se v cele trénovat, jelikož noc se blížila. Večer přesně o půlnoci nás s černou rouškou na očích dovlekly do arény. Poté co jsme opět viděli, stáli tam všichni co se provinili vraždou nebo jejím pokusem.
Boj začal.
Staré 26-09-2014, 19:13
husjak husjak je offline
Strašidlo

Datum registrace: Mar 2014
Umístění: Česká Republika
Standardní

ok, rozhodně pokračuj
The Following User Says Thank You to husjak For This Useful Post:
Staré 27-09-2014, 12:10
Kostlivý válečník

Post Válečník Apokalypsy část2

Kolem dokola se vytvořil ohnivý kruh, "ten kdo z něj vykročí, nemůže v boji pokračovat a bude zabit, ten, kdo přemůže všechny, tak dostane svobodu" hlásil panovník. James Alcatraz Rodriqueze vydržel do poslední desítky, potom panovník nějakými kouzly pozměnil arénu, aby byl boj zajímavější. Náhle se na Alcatraze rozeběhl Perqucio [perkůčijo] a chtěl ho vystrčit z arény ven. Alcatraz se zarazil o svůj meč, a Perqucio udělal přemet, čímž spadl do ohnivého kruhu. Potom se Alcatraz přiblížil k Mardinovi a ten, jelikož si nekryl záda, netušil, že je za ním Alcatraz a tak ho probodl. Nakonec zbyl jen Alcatraz a Vindicator. Panovník je nechal na nějaký čas odvléct do komor temnoty, a tam aby přečkali dva dny, že pak boj dokončí. Dny utíkali a bojovníkům víc a víc docházelo, že přežije jen jeden. Nakonec se pod nimi propadla cela oni padali do klecí. Ty byly vysunuty nad arénu do vzduchu pomocí kouzel. Panovník promluvil:" Po chvíli už uvidíme, kdo z těchto bude žít." Vytvořil na dně arény lávově jezero, na jeho rohy vykouzlil obsidiánové šestiúhelníky a pak řekl:"chopte se stěn klecí". Podlaha spadla do lávy. Alcatraz přišel, že se musí rozhoupat a vyskočit. Jakmile začal, Vindicator to napodoboval, ale spadl dolů do lávy a tak panovník kouzel přemístil Alcatraze do vyprahlých pustin Quertixu. Alcatraz bez brnění a zbraní byl nyní někde daleko v poušti.
Staré 29-11-2014, 11:31
Kostlivý válečník

Post Válečník Apokalypsy část3

Alcatraz se po delší době vzpamatoval, a uvědomil si, že je na svobodě. Široko daleko byl jen a jen písek. Alcatraz šel pouští zleva doprava a hledal nějaké pouštní město. Cestou narazil na mrtvého muže, na kterém viděl několik vyrytých písmen, a na jeho hrudi krvavý text :" Nedovedl dokončit rituál." Alcatraz vzal nůž, ten se mu přichytil k ruce, po chvíli se objevil černokněžník který pravil :" Dva již podstupovali rituál, ale podlehli, nyní je to na tobě." Alcatraz si nožem začal vyrývat do levé ruky hluboké rány, které pomalu tvořily text ALKY. Již zbývalo dokončit pouze poslední část Y a v tu chvíli na Alcatraze šly mdloby. Rychle dokončil poslední část písmene, potom se černokněžník vrátil a pravil :"Dokázal jsi to, nyní to bude trochu nepříjemné, ale zvládl jsi rituál." Řezné rány zčernaly, a text na ruce zůstal. Nůž se Alcatrazovi přitavil k pravé ruce, potom mu černokněžník pravil :" Tohle není ledajaká zbraň važ si jí a dobře o ni pečuj."

Naposledy upraveno Alcatraz; 03-01-2015 v 22:00. Důvod: text Y/I
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Alcatraz For This Useful Post:
Staré 30-11-2014, 23:12
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Dva již podstupovali rituál, ale podlehli *

hluboké rány, které pomalu tvořily *

A v tvých větách se čárka před a nepíše.
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000

Naposledy upraveno My Autumn; 30-11-2014 v 23:18.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to My Autumn For This Useful Post:
Staré 03-01-2015, 22:20
Kostlivý válečník

Standardní Válečník Apokalypsy část4

Alcatraz se dostal k městským hradbám, kde padl do mdlob. Stráž jej odvlekla do nejtemnější kobky, do nejhlubší cely, kde mu na tělo natavili několik okovů, druhou stranou je narazil do zdi. Když se Alcatraz probral, zjistil, že je v cele, později si uvědomil, že má na těle natavené okovy. Nemohl hnout nohama, jelikož mu jeden okov natavili na kolena, druhý na krk, a na ruce, které měl natažené nad hlavu, další procházel svisle osou těla, aby spojil oba okovy.
Poslední překlenul tělo jako první dva. Snažil si servat okovy z rukou, ale nepovedlo se. Po několika hodinách přišla garda smrti, vlezla do místnosti za Alcatrazem, cihly kde byly okovy ze zdi vysekala, poté odvlekly Alcatraze nahoru na popraviště. Položili jej na silnou železnou desku, která byla vlastně velká forma, do která byl Alcatraz vtlačen a držen aby nemohl utéci. Okovy které na něm zůstali z něj silou servali, poté kat dlouho promlouval k lidu města, nakonec se postavil k několika kotlům, s černým roztaveným železem.
Nalil je na Alcatraze, poté jej nechal zatuhnout, následně jej vyklopil, a zalil mu záda. Je nemožné aby toto někdo přežil, a tak když zatuhlo i železo na zadní části těla, nechal jej odvést do lomu, kde jej hodili do rokle a dokončili popravu tím, že jej zasypali kameny.

Naposledy upraveno Alcatraz; 03-01-2015 v 22:22.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Alcatraz For This Useful Post:
Staré 06-01-2015, 14:27
Kostlivý válečník

Standardní Válečník Apokalypsy část5

Kapitola II.

Znovuzrození

Uplynulo několik let, a zrovna když garda smrti vhazovala dalšího popraveného do rokle, všimla si, že jedna rokle je jinak než byla předtím. Vyházela pár kamenů, tím zjistila, že se Alcatraz nějak dostal pryč. Nejprva navštívili místního blázna, který jejich příchod očekával a tak nic nenašli, žádný jeho ilegální experiment, prostě nic. Po nějaké době, se Arthur rozhodl opět pokračovat. Svým šiřitelem jedu, svým bleskem a svým masakrem pomalu oživoval Alcatraze. Odřezal některé kusy železa, až bylo poznat že jde o lidské tělo. pohrál si i s prsty, prostě jej vytvaroval tak, aby to vypadala jako postava, a mohl normálně hýbat rukama a dalšími částmi těla. Poté rozehřál některé části železa aby přes ně mohl prostřelit několik jedovatých šípů.
Poté Alcatraze vměstnal do velmi malé klece, přiložil tam zprávu, klec sesunul po kladkách do nejhlubšího sklepa, následně vylezl do ložnice, za obrazem vzal svých deset dýk Qhuntianských [Khuntijanských] vlezl na rituální stůl a postupně se jimi probodal. Tím oživil Alcatraze, ten prolomil dveře od klece a nahmatal vzkaz. Díky tomu, že zde nebyla taková tma, přečetl vzkaz :"Drahý Alcatraz jsem Arthur, tvůj zachránce, avšak jsem se provinil proti zákonu a byl bych popraven brutálněji než si měl být ty, to by nebyl konečný proces, kameny nejsou konec, vím to, potkalo to moji rodinu, avšak nyní jsem musel dokončit rituál, a zabít se aby jsi ty mohl žít." Nepromrhej svoji druhou šanc, i když vím, že za nic nemůžeš, nedej se na dráhu zla."Alcatraz se vydal za zeleným světlem ve sklepě .....
Staré 11-02-2015, 15:37
husjak husjak je offline
Strašidlo

Datum registrace: Mar 2014
Umístění: Česká Republika
Arrow tak co?

další díl????
Staré 01-03-2015, 00:37
Kostlivý válečník

Post Válečník Apokalypsy část6

... to jej pomalu vedlo k hlubinám, poté co vylezl z kobek poprvé spatřil to co se změnilo, svět byl ve válce dobra a zla. Vylezl z kanálu a postavil se na pevnou zem. Pokračoval ulicí, a brodil se potoky krve až narazil na skupinku válečků Černé lebky. Dostal se do smyčky, která se pomalu zmenšovala a vojáci měli navrch. Alcatraz je nestíhal zabíjet, byly stále blíž a blíž. Nakonec i Alcatraz byl poražen skupinkou vojáků a to tak, že mu prorazili zbytky železa, které se zabodli do těla. Vojáci ještě podpálili město a vydali se zpět do své pevnosti. Alcatraz se probral, na sobě měl všude krev, město bylo jedna velká ruina, netušil co se bude dít dál

PS: omlouvám se že dlouho nic nevyšlo.. není lehké psát sci-fi, zapojené do tématiky SFgame, což do sci-fi nezapadá ani náhodou
Staré 13-03-2015, 15:30
Kostlivý válečník

Post Válečník Apokalypsy část7

Po chvíli se byl Alcatraz schopen postavit na nohy a urychleně opustit město, ještě předtím se ale vydal do zbrojírny a tam překročil mrtvé zákazníky a prodavače, následně si vzadu vzal výbavu s ohně a oceli, a Mr Masakr 2000, následně si zašel do čaráku, kde si vzal psí známky a nakonec ještě černou díru a trnový prsten a mohl jít pomstít město. Pomalu pokračoval přes hořící ruiny města až k bráně, a odtud se vydal přímo na sever. Po chvíli potkal starce, který mu řekl, kde má Černá lebka svoji pevnost, a Alcatraz se tam vydal. V poslední chvíli se zastavil před roklí zahalenou mlhou, do které málem spadl. Pomalu slezl na dno a mezi otrávenými trny a šípy kličkoval na druhou stranu. Nakonec vylezl a stanul před branou Pevnosti Černé lebky.
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání