Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 14-12-2013, 23:30
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní Odstranění chatboxu

Byl jsem nucen odstranit chatbox...
Je to velice nebezpečný prostředek, jelikož se nedá kontrolovat 24/7. Nejsem diktátor a nechci vás neustále hlídat. Já jsem ten, kdo to za vás schytá, když mi něco proklouzne mezi prsty, protože jsem zodpovědný za to, aby tohle forum bylo čisté, tak mi jinou možnost nedáváte.
Přečetl jsem si konečně report a prohlédl screenshoty zpráv, které unikly mému zraku. Upřímně je mi z toho smutno. Rasistické urážky (sice nepřímé, ale stejně) nejsou žádnou výjimkou. Chat tedy stahuju a osoby, kterých se to týká, po právu potrestám. Nezlobte se ma mě, ale nebudu si hrát na slepého.
Není chat - nejsou starosti. Funkčnost hry to nijak neomezuje. Možná jsem překazil zábavu několika lidem, ale věřím, že mě dokážou pochopit. Každopádně není problém vytvořit vlastní chat, na kterém můžete psát co chcete.

Dále na žádost z vyšších míst jsem také zrušil skupinu "padlý hrdina".

Naposledy upraveno slOn; 14-12-2013 v 23:40.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 28) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-12-2013, 22:36
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Chat obnovím ihned, jak najdu způsob, jak zabránit opakování se této situace.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 16-12-2013, 05:23
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Chat jsem obnovil, ale varuji vás. Během vyřizování ticketů budu mít na druhém počítači neustále otevřené okno s chatem a kontrolovat každou zprávu. Pokud uvidím nějaké urážky, vulgarity, nadávky, ponižování, spam, rasistické narážky nebo cokoliv jiného, co do normální konverzace na úrovni nepatří, ihned dotyčného zablokuji a nebudu o tom nijak diskutovat.

Doufám, že mě nezklamete.

Naposledy upraveno slOn; 16-12-2013 v 05:32.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 27) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 19-12-2013, 00:32
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Tímto chci upozornit na urážení moderátorů a kritiku jejich práce na chatu. Vím, že si můžete kritizovat co chcete, máte na to plné právo, ale urážky jakéhokoliv rázu dovoleny nejsou. Pokud máte s některým moderátorem problém, napište mi PM a nezapomente přiložit důkazy, v jiném případě jsou vaše stížnosti neoprávněné a moderátoři je nemusí nijak řešit.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 11) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání