Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 31-07-2018, 22:33
Herodotos Herodotos je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2016
Umístění: Praha
Standardní Chat pro celý server

Nevím,zda to už bylo navrhnuto/zamítmuto,ale nepadlo mě,že by nebylo špatné přidat do hry například další šipku na chat,ale pro celý server.Hra by pak hlavně na serverech s malou aktivitou byla I zábavna po stránce psaní.
Staré 01-08-2018, 13:33
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Kupodivu, to byl první návrh, který jsem zde psal ještě před tím, než jsem se stal správcem komunity. Chápu, že by to bylo celkem fajn, ale když si vezmete, kolik lidí do toho chatu může psát, tak si to trochu nedokážu představit, jak to bude vypadat. Navíc je potom potřeba zajistit, aby na tyto chaty (pro každý server) někdo dohlížel. Ano, jiné hry takové chaty mají, ale co mám zkušenosti, tak je to většinou omezeno jen na nějakou lokaci ve hře a "masivní" zprávy, které by viděli všichni, jsou nějakým způsobem omezené. Ano, hráči by mohli hlásit na podporu nějaká porušování, ale ve většině případů je to potřeba řešit ihned, což samozřejmě nebude možné. Možná mám jen mylnou představu o tom, kolik hráčů hraje aktivně na jednom serveru, ale myslím si, že kdyby alespoň třetina z nich ten chat aktivně používala, tak v tom bude neskutečný zmatek.
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 01-08-2018, 13:41
Kostlivý bojovník

Standardní

Tak museli by se přijat moderátoři chatu,kteří by dali lidem,co by se nechovali slušně ban na chat například na hodinu,po opakováni na týden a pak možná i navždy.Také soukromé zprávy by mohli fungovat stejně jako v cechovním chatu a nějaké nevhdoné slova by se mohli zablokovat a místo slov by to napsalo hvězdičky.Ale chápu,že to není lehké,jen jsem chtěl aby to trochu oživilo hru na světech kde je aktivních možná 200 lidi a kde se nic nepíše do cechovního chatu atď.Každopádně děkuji za odpověď.

Naposledy upraveno Herodotos; 01-08-2018 v 13:45.
Staré 01-08-2018, 15:12
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: P....
Standardní

Nápad je to zajímavý, ale Němec by z toho nic neměl, právě naopak, musel by zaplatit spoustu lidí, naprogramovat, vyřešit místnosti a zobrazování (15 zpráv a pak nic je málo, to by si nikdo moc nepokecal). Od toho právě slouží chat na fóru, kde mohou hráči chatovat a kde se o něj stará převážně Jozef. Souhlasím, že ve hře by to bylo praktičtější, obzvláště na telefonu, ale moc růžově to nevidím. S banem by se to dalo vyřešit třeba tlačítkem jako zde na fóru a pak by to řešil spíše slOn, případně i někdo z nás, když nám dají práva, jelikož by to vyžadovalo 29 dalších moderátorů jen pro ČR, dohromady několik desítek až stovek lidí. Reálně by stačilo asi 5 moderátorů na jednu zemi, ale i tak je to dost, navíc by se museli logovat na více serverů zároveň což je dosti nepraktické. Zkusit navrhnout to můžeme, ale myslím si, že to razantně odmítnou. Tak třeba mají v plánu u S&F 3.0, u této verze nic většího už asi dělat nebudou, nanejvýše pár podzemí, epiky a drobnější věci.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Staré 01-08-2018, 16:45
Kostlivý bojovník

Standardní

Tak uvidíme.Nemyslím,že to projde,když to slOn navrhoval hodnĕ dávno.A s placením by to nemusel být problém.Poslat například 500 hub měsíčne na postavu není až takový problém.A zažil sem ve hře,že někdo netuší,že existuje něco jako sfgame fórum.Taky asi vývojaři mají hodně práce s novým vzhledem a asi se jim nebude chtít přidávat do hry další věci jak jsi psal.

Naposledy upraveno Herodotos; 01-08-2018 v 20:08.
Staré 02-08-2018, 16:10
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Kupodivu, to byl první návrh, který jsem zde psal ještě před tím, než jsem se stal správcem komunity. Chápu, že by to bylo celkem fajn, ale když si vezmete, kolik lidí do toho chatu může psát, tak si to trochu nedokážu představit, jak to bude vypadat. Navíc je potom potřeba zajistit, aby na tyto chaty (pro každý server) někdo dohlížel. Ano, jiné hry takové chaty mají, ale co mám zkušenosti, tak je to většinou omezeno jen na nějakou lokaci ve hře a "masivní" zprávy, které by viděli všichni, jsou nějakým způsobem omezené. Ano, hráči by mohli hlásit na podporu nějaká porušování, ale ve většině případů je to potřeba řešit ihned, což samozřejmě nebude možné. Možná mám jen mylnou představu o tom, kolik hráčů hraje aktivně na jednom serveru, ale myslím si, že kdyby alespoň třetina z nich ten chat aktivně používala, tak v tom bude neskutečný zmatek.
Na Metinu to takhle funguje už více než 12 let a problémy nebyly. Akorát je to tam omezené levelem, to bych zavedl i tady, třeba že by se do levelu dejme tomu 50 nedalo do toho chatu vůbec psát, aby si lidé nezakládali extra účty se spam boty a podobnými nešvary.
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 02-08-2018, 20:10
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Podotknu, že celoserverový chat opravdu většinou nemají ani MMO, pokud je hraje dost hráčů. Stovky hráčů na jednom chatu online, to prostě nemůže být přehledné ani mít smysl... samozřejmě netuším, kolik lidí by to v jeden moment využívalo na SF, ale pokud hodně, je to zkrátka nemožné.

MMO to často řeší formou místností. Např. do místností po 100 lidech. Takže jste pak na chatu se stovkou náhodných lidí momentálně aktivních a připojených. Zde máme jednotlivá komunitní fóra a pokud někteří ani nevědí, že fórum a místní chat existuje, možná by stačilo na fórum více upozornit oficiálně. Nicméně, to už se podle mě mělo udělat dávno - dokud tu ještě nějaká komunita byla.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 02-08-2018 v 21:56.
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 10-08-2018, 10:31
slOn slOn je offline
Community Manager

Umístění: Nikde
Standardní

Zamítnuto z výše popsaných důvodů.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání