Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 25-02-2017, 23:44
Anaya Anaya je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2017
Standardní Drahokamy

Ahoj, chci se zeptat, jsem lvl 47, doly mám lvl 7, pevnost lvl 10, cechovní vylepšení síně rytířů 419. Drahokam mě stojí 1.050 g a čekám na něj 5,5 hodiny, stat má cca +190 a prodám ho max za 300 g. Je toto velký nepoměr a hlavně když mi padne drahokam na blbej stat a musím ho prodat. Vůbec se to nevyplácí. Kámoš ve stejném cechu lvl 129, doly lvl 8, pevnost lvl 12, drahokam ho stojí 1.200 g a čeká cca taky 5,5 hodiny, stat má cca +220 a prodá je cca za 11.000 g. Což znamená, že já hodně prodělám a on na tom vydělá úplně neskutečně.

Takže, záleží to, za kolik prodám drahokam na lvlu postavy, nebo na čem?
Staré 25-02-2017, 23:48
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

Ano. Záleží na levlu. Já mám level 391, při těžbě mě to stojí 2100g a prodávám ho za cca 3 mil goldů.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....

Staré 26-02-2017, 00:03
Maximek Maximek je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Oct 2015
Umístění: Praha 4 - Podolí
Standardní

Citovat:
Původně založeno Anaya Zobrazit příspěvky
Ahoj, chci se zeptat, jsem lvl 47, doly mám lvl 7, pevnost lvl 10, cechovní vylepšení síně rytířů 419. Drahokam mě stojí 1.050 g a čekám na něj 5,5 hodiny, stat má cca +190 a prodám ho max za 300 g. Je toto velký nepoměr a hlavně když mi padne drahokam na blbej stat a musím ho prodat. Vůbec se to nevyplácí. Kámoš ve stejném cechu lvl 129, doly lvl 8, pevnost lvl 12, drahokam ho stojí 1.200 g a čeká cca taky 5,5 hodiny, stat má cca +220 a prodá je cca za 11.000 g. Což znamená, že já hodně prodělám a on na tom vydělá úplně neskutečně.

Takže, záleží to, za kolik prodám drahokam na lvlu postavy, nebo na čem?
Záleží hodně i na stupni vylepšení Síně rytířů, čím vyšší, tím lepší drahokamy a asi i vyšší prodejní cena. Na kolikátém "lvl" má kámoš Síň rytířů?
Staré 26-02-2017, 09:41
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Citovat:
Původně založeno Maximek Zobrazit příspěvky
Záleží hodně i na stupni vylepšení Síně rytířů, čím vyšší, tím lepší drahokamy a asi i vyšší prodejní cena. Na kolikátém "lvl" má kámoš Síň rytířů?
Individuální level síně rytířů nehraje v podstatě v hodnotě drahokamu roli. Je to jenom příspěvek do cechovního počtu rytířů. Hodnota drahokamu se pak počítá z týhle hodnoty - celkovýho počtu ryrířů v cechu, nikoliv z počtu rytířů, který má hráč v pevnosti (plus za level postavy a úroveň dolu v pevnosti). Chce to prostě vylepšovat co nejrychlejc level postavy a ze ztráty se dostane do zisku.

Naposledy upraveno Hans Klátil; 26-02-2017 v 09:42.
Staré 26-02-2017, 12:43
Maximek Maximek je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Oct 2015
Umístění: Praha 4 - Podolí
Standardní

Citovat:
Původně založeno Hans Klátil Zobrazit příspěvky
Individuální level síně rytířů nehraje v podstatě v hodnotě drahokamu roli. Je to jenom příspěvek do cechovního počtu rytířů. Hodnota drahokamu se pak počítá z týhle hodnoty - celkovýho počtu ryrířů v cechu, nikoliv z počtu rytířů, který má hráč v pevnosti (plus za level postavy a úroveň dolu v pevnosti). Chce to prostě vylepšovat co nejrychlejc level postavy a ze ztráty se dostane do zisku.
Ano máš samozřejmě pravdu, záleží na výšce lvl hráče, ale i ta Síň je důležitá, protože logicky když si ji já vylepším (a spoluhráči v cechu na ní také budou pracovat), tak poroste i cechovní síň, a s ní i kvalita drahokamu. Ale pracovat na svém lvl je samozřejmě hodně důležité
Staré 26-02-2017, 19:39
Anaya Anaya je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Díky moc!
Staré 01-03-2017, 12:46
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Ja tu jen doplnim, ze ty drahokami urcite nebylo mysleno primarne, ze na tom nekdo bude vydelavat goldy, je to pro tebe a tve spolecniky ve vezi.

A rekl bych, ze je daleko vyhodnejsi rvat drahokami do WC nez prodavat. Davaji vic many nez normalni predmet (min jak epiky, ale ty zase davat do zachodu je taky dost nevyhodny, co se tyka goldu). Resp. pokud si mam vybrat, jestli do WC vhodit normalni predmet nebo drahokam, tak normalni predmet mi v obchode da o dost vic goldu (a to nemluvim o dvojnasobku u carodejnice, kdyz se trefim, nebo ted nove moznost ten predmet vytavit u kovare za suroviny) a drahokam hodim do zachodu, kde dostanu vice many nez z normalniho predmetu.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání