Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 25-11-2017, 11:58
LJ.21 LJ.21 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2013
Standardní

Citovat:
Původně založeno Ceris Zobrazit příspěvky
LJ.21: ono s extraktorem je to takove "nic moc", ono se to totiz kazdemu hodi tak nejak jinak.

Pokud vylepsujes mucirnu, dostanes ten bonus hned (a muzes si rict, kdy ho chces). Kdezto abys dostal "neco" z extraktoru, musis ho pravidelne vybirat (minimalne jednou za 4 hodiny). Coz pro lidi, co jsou treba 10 hodin denne v praci, neni zrovna nejlepsi, protoze se k saf tech 10 hodin proste nedostanou, takze 10ti hodinova produkce extraktoru kazdy den jim propada.

Ovsem ano, pokud jsi treba zak/student a muzes u toho sedet 24 hodin 7 dni v tydnu, tak vylepsovani extraktoru se ti vyplati vic.
Tak já se tím, že jsem zlepšoval víceméně jen srdce a extraktor a neutrácel za ostatní budovy dostal celkem rychle na úroveň 10 a "sklad" mi vydrží 8 hodin, což je celkem v pohodě. Z mučírny a útoků máš sice duše hned, ale je to oproti extraktoru minimum. Teď mám třeba z útoků na level 103 12 000 duší denně, což jsou ale jen 2 hodiny mé produkce.
Já teda začnu mučírnu vylepšovat až bude zisk z útoků vyšší a bude mě to stát třeba jen hodinu nebo dvě produkce, ne 5.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání