Zobrazen příspěvek
Staré 27-12-2017, 23:25
Martin Beran Martin Beran je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2017
Standardní

Slone tenhle server je nanic.. psal.jsem vám i já a není to tak dlouho.. tenhle server padá snad nejvíc. Bratranec je na s4 a padá mi to 20x méně než tu. To že se to nahlási jenk ničemu.. je potřeba to řešit, ale tady na to každý kašle.. nemít to docela slušně rozjetý a být téměř všude v top 25 a nějaký houbičky, který by stejně nešly převést, tak se na tento server doslova vyseru a jdu jinam. Začínáte s tim už něco dělat.. padá to pořád a kompenzace žádná.. Oktoberfest a ostatní eventy..

Už to padání je opravdu trapné.. kdyby to bylo na 2 hodiny jednou za čas ok, bereme to.. ale to, že to nejde 2 dny a za měsíc zase je trošku moc.. slone, ví se proč to tak padá nebo se to neřeší? Jiný servery opravdu nepadají.. s4 padne na pár hodin jednou za půl roku a tady? Raději nemluvit.. zajímal by mě důvod pádů a jejích řešení a ne, že se to nahlási.. to píšete pokaždé... A co kompenzace? Jak se to bude řešit? Těch hodin je už vážně dost..psal jsi mi slone, že se bude měnit hardware.. už jste ho vyměnili, nebo se na to pořád kašle?

Naposledy upraveno Martin Beran; 28-12-2017 v 09:45.
Odpovědět s citací