Zobrazen příspěvek
Staré 23-12-2014, 22:25
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

Citovat:
Grafický vzhled stránek uvnitř je pro vánoční číslo OK, úvodní stránka se mi ovšem nelíbí. Jen těžko bude mít podobné zpracování pro další vydání a celková grafika vypadá poněkud nekvalitně, např. "Prosinec 2014" je téměř nečitelný.
Ano, máš pravdu, je to moje chyba. V plánu bylo to úplně odstranit, ale mě se to líbilo. Proto jsem FireBow řekl, ať to tak nechá. Pro příště se to zlepší.

Citovat:
- Úvod; překlep hned v úvodu nevypadá nejlépe ("tředí díl"). Dále, zmínka o jediném redaktorovi působí poněkud komicky. Takže se na časopisu nikdo jiný nepodílel? Pokud je Felix málo a časopis kvůli odchodu jiných nemá kvality, kterých měl dosáhnout, proč byl vůbec vydán?
Překlep opravím...
O Felixovi jsem se zmínil jenom proto, že jsem rád za jeho přítomnost v redakci, protože jsme si mysleli, že do toho už nepůjde, ale on šel.
Kdo řekl, že je Felix málo? I já s Felixem by jsme spolu časopis utáhly.

Citovat:
Rozhovor s Felixem; rozhovor je standardním prvkem dosud vydaných čísel a subjektivním kladem je pro mě znalost dotazované osoby. Působí ovšem strojově, neboť otázky jsou zcela jistě naťukané předem a odeslané jako seznam. Chybí tomu tak jakýsi "život" formou zpětné vazby.
Ano, otázky byly sepsané předem. Pro příště se to tedy zlepší a otázky se budou vymýšlet během rozhovoru.

Citovat:
Další povídka; poté, co SaF zachránili Vánoce se dozvídáme o tom, jak se vlastně SaF zrodili. Mírně úsměvné pořadí. Jelikož její obsah pokračuje, tak z toho třeba něco zajímavějšího ještě bude. Jinak trpí stejně jako ta předchozí na chabou úpravu přímé řeči. A je zakončena obrázkem Shakese s useknutými vlasy. Good job.
Ano, zase moje chyba. Nějak mě to ani necvrnklo do nosu, že bych to mohl přehodit.
Koukám že ty hodnotíš opravdu všechno, tak jsem usekl vlasy, to se stane no .

Citovat:
- Novinky do hry; ctrl+c/v s mírným editem.
Jak už jsem zmínil, časopis hlavně slouží pro hráče, kteří nenavštěvují fórum a článek tedy pro ně budu nový a dozví se více.

Citovat:
- Komiks; jsi si -> sis. A to by jeden řekl, že tu není co zkazit.
Jsem správná čecha no.

Citovat:
- Závěr; a najedou je zde uvedený Fifinas, který tam pravděpodobně měl nějaký článek, a FireBow, kterého jsem tam neviděl (grafika I guess?). Tím trochu narážím na ten úvod, kde to vypadalo, jako by se na celém časopise nepodílel nikdo jiný než Mirek/felix. Možná by bylo vhodnější to trochu obrátit, v úvodu nám představit osoby, které se na vývoji podíleli, a v závěru říct, kteří se od příště podílet nebudou, pokud to tedy považujete za nutné...
Tak pro příště tam tedy uvedu kdo se na časopisu podílí. Ale jsem si myslel že když je na Webu sekce redakce a tam všichni napsaný, že to bude stačit, ale asi ne.
Ano FireBow dělal grafiku.

Citovat:
- Zadní stranu přebalu časáku asi opět někdo ustřihnul.
Zadní strana časopisu je ta, kde je přání k Vánocům a novému roku. Hihi.

Ale i tak, děkuji za tvůj názor, hodí se při dalším tvoření časopisu.
Mirek.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....

Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to MiR3K For This Useful Post: