Zobrazen příspěvek
Staré 28-08-2017, 22:07
My Autumn My Autumn je offline
Pán temnot

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Tento navrh (at uz je uzmuty od nekud jinud nebo ne) je pekne sepsany a vcelku promysleny, ALE:

- vadi me to, ze opet tuto novou vec odedrou ti aktivni v cechu a ti neaktivni se jen povezou. Nebe nemusi byt ani neaktivni, muzou to byt novi clenove, kteri nastoupi do cechu a prijdou k bonusu jako slepy k houslim. Navic muzu jako aktivni hrac vytunit cech a pokud odejdu, tak me snazeni zustane v cechu, ktery jsem (treba i za nepriznivych okolnosti) opustil.

- vlastne uz to, ze ma cech aktivni cleny se da povazovat za velky bonus pro cech

- taky mi vadi, ze vsechny tyto nove veci (at uz podzemka nebo cokoliv) jsou omezene. Driv nebo pozdeji to cech splni a pak je to opet mrtvy, stejne jako zrcadlo, carodejnice se svitkama apod. Ikdyz to bude trvat delsi cas na splneni, stejne to jednou bude hotove. Kdyz uz bych chtel neco vymyslet (a abych pravdu rekl, tak jen tak pro radost, protoze budto se to k nemcum ani nedostane nebo to ani nectou), tak bych vymyslel neco, co se da opakovat, nebo jakmile to pouziju, tak musim nesbirat body znova apod.

- taky tezko rict, jak to zamycha se samotnym bojem. Ono je to jednoduche rict "pridam 100% ke kritu", ale muze se pak zmenit o dost samotny boj. Treba cech s hodne magy, kteri davaji krit daleko vetsi nez warove a lukari, by mohli byt ve vyhode, co ja vim. Uz tak nemci dost laboruji se sutrama apod. a ty herni mechaniky se muzou radikalne menit, takze bych byl opatrnejsi.
„zamycha“?
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací