Zobrazen příspěvek
  #30  
Staré 17-12-2010, 18:46
Avatar hráče Darling
Darling Darling je offline
Hlídač bran
 
Datum registrace: Dec 2010
Příspěvky: 111
Standardní

Přednastavení

Co je to sledování témat?
Sledování témat je způsob, jak si udržet přehled o tématech na fóru. Můžete si vybrat, jak chcete být inormován o změnách, například seznamem v uživatelském panelu či obdržením e-mailu.

Jak mohu sledovat sekci či téma?
Po vybrání sekce klikněte na "Možnosti" a poté na "Přihlásit se k odběru". Budete si moci vybrat režim sledování, pokud sekce fóra, kterou sledujete, má podfóra, bude sledování rozšířeno i na ně.

Po vybrání Tématu, klikněte na "Možnosti" a na "Sledovat toto téma". Potom si budete moci vybrat režim sledování.

Jaké režimy sledování jsou k dispozici?
Existuje několik druhů sledování:
  • Bez upozornění na e-mail - seznam sledovaných témat je pouze ve Vašem Uživatelském panelu, neobdržíte žádné e-maily o změnách
  • Denní upozornění na e-mail - každý den bude odeslán jeden e-mail s oznámením změn ve sledovaných fórech (tématech), pokud k žádným zněnám nedojde, e-mail nebude odeslán
  • Týdenní upozornění na e-mail - odešle jeden e-mail týdně stejným způsobem jako při denním upozornění

Sledování témat má stejné možnosti jako sledování sekcí + navíc:
  • Okamžité upozornění na e-mail - e-mail bude odeslán okamžitě po odeslání nového příspěvku do tématu, další e-mail bude odeslán až po přečtení tématu

Jak mohu spravovat Sledování a složky?
Sledování témat je pro přehlednost možné třídit do složek. Můžete vytvořit několik složek kliknutím na 'Upravit složky' v sekci "Sledovaná témata" ve Vašem uživatelském panelu. Chcete-li přidat novou složku, napište její název do prázdného řádku a stránku uložte. Chcete-li složku odstranit, jednoduše odstraňte její název. Složku upravíte změněním jejího názvu v seznamu složek.

Můžete také spravovat jednotlivá sledování v 'Seznamu sledování' ve "Sledovaných tématech" ve Vašem Uživatelském panelu. Zde si můžete vybrat, která sledování chcete upravit, smazat, přesunout do jiné složky nebo změnit typ sledování.

Sledování fór není spravováno v seznamu sledování, ale je zobrazeno v Uživatelském panelu, odkud je možné se ze sledování fóra odhlásit.

Naposledy upraveno Darling; 17-12-2010 v 22:48.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Darling za tento užitečný příspěvek: