Zobrazen příspěvek
  #20  
Staré 17-12-2010, 18:18
Avatar hráče Darling
Darling Darling je offline
Hlídač bran
 
Datum registrace: Dec 2010
Příspěvky: 111
Standardní

Můj veřejný profil

Co je to veřejný profil?
Každý uživatel má veřejně viditelný profil. Tato stránka obsahuje informace vložené uživatelem, a to buď při registraci nebo později přes uživatelský panel.

Je několik způsobů, jak zobrazit Veřejný profil. Můžete kliknout na uživatelské jméno a pomocí něho se dostat na jeho Veřejný profil.

Seznam členů umožňuje procházet seznam všech registrovaných uživatelů a kliknutím na jejich nicky zobrazit jejich Veřejný profil.

Když se přihlásíte, můžete si potom prohlédnout svůj Veřejný profil kliknutím na svůj nick v hlavičce fóra.

Co je na veřejném profilu?
Ve Veřejném profilu najdeme v záložce "O mně" informace o uživateli. V tabulce "Statistiky" najdeme počet příspěvků, témat, atd. a datum registrace.

Dále najdeme seznam přátel, jejich profilový obrázek (pokud jej mají nastavený) a seznam členů, kteří nedávno navštívili naši stránku.

Jsou zobrazeny seznamy Vašich alb a sociálních skupin, do kterých jste se přidali..

Co jsou zprávy návštěvníků?
Zprávy návštěvníků jsou veřejně viditelné zprávy umístěné na Vašem Veřejném profilu. Chcete-li zprávu poslat, klikněte na záložku zprávy v profilu a použijte okno v horní části stránky. Budete zde moci použít běžné formátování textu jako u ostatních příspěvků na fóru. Zpráva bude viditelná pro všechny návštěvníky Vašeho veřejného profilu, zobrazí se návštěvníkům fóra a bude dohledatelná vyhledávacími roboty, vše ovšem záleží na povolení administrátora. chcete-li komunikovat soukromě, použijte možnost poslání Soukromé zprávy.

Zprávy návštěvníků může smazat moderátor nebo uživatel, který příspěvek založil. Pokud vidíte, že zpráva není vhodná, můžete na ni upozornit moderátory. Zobrazit konverzaci umožňuje zobrazit všechny příspěvky mezi 2 účastníky, kteří spolu komunikují přes Veřejný profil.

Naposledy upraveno Darling; 17-12-2010 v 22:46.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Darling za tento užitečný příspěvek: