Zobrazen příspěvek
  #10  
Staré 17-12-2010, 18:00
Avatar hráče Darling
Darling Darling je offline
Hlídač bran
 
Datum registrace: Dec 2010
Příspěvky: 111
Standardní

Tagy

Co jsou to tagy?
Tagy jsou užitečným způsobem, jak hledat témata s podobnými předměty a obsahy. To doplňuje běžný vyhledávací systém, který vyhledává pouze určitá slova nebo fráze (nebo příspěvky konkrétního uživatele).

Chcete-li používat značky, přidejte slova nebo fráze do tématů pomocí popisu obsahu. Například jestliže předmět je 'fotografie', pak můžete přidat tag 'fotografie' do seznamu značek. Ale můžete také přidat značky jako 'digitální obraz', a 'fotoaparát' (záleží samozřejmě na povaze tématu).

To bude kategorizovat toto vlákno se všemi ostatními tématy, které mají odpovídající značky, zda mají či nemají slovo 'fotografie' v nich.

Kdo přidává tagy?
Tagy jsou přidávány uživatelem, který založil téma. Ostatní uživatelé také mohou přidat a odebrat tagy.

Jak mohu použít tagy?
Tagy jsou zobrazeny v okně ve spodní části stránky tématu. Kliknutí na značku Vám umožní zobrazit další témata, které mají stejnou značku - a které mohou být spojené. Kliknutím na slovo 'štítky' v horní části pole se dostanete na stránku s přehledem skupin tagů.

Tyto štítky Vám umožní vidět, které tagy jsou nejpopulárnější - čím větší slovo, tím vícekrát bylo použito na témata. Na stránce pokročilého hledání se zobrazují značky, které byly nejvíce vyhledávány.

Naposledy upraveno Darling; 17-12-2010 v 22:45.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Darling za tento užitečný příspěvek: