Zobrazen příspěvek
  #3  
Staré 17-12-2010, 17:49
Avatar hráče Darling
Darling Darling je offline
Hlídač bran
 
Datum registrace: Dec 2010
Příspěvky: 111
Standardní

Registrace

Administrátor bude pravděpodobně vyžadovat, aby jste se zaregistroval(a), aby jste mohl(a) využívat všechny funkce tohoto fóra. Za registrování Vám bude přidělena identita (nick) pro všechny zprávy, které napíšete, a dále online veřejný profil.

Registrace je zdarma (pokud není uvedeno jinak) a nabízí širokou škálu funkcí včetně:
  • Zakládání nových témat
  • Odpovídání do témat
  • Upravování vlastních příspěvků
  • Příjem upozornění na e-mail na odpovědi ve vláknech, které si vyberete
  • Odesílání soukromých zpráv ostatním uživatelům
  • Vytváření albumů s obrázky a komentování ostatních obrázků
  • Přidávání událostí do kalendáře
  • Nastavení Seznamu kontaktů, aby jste rychleji viděl(a), kdo z nich je online

Jak se registrovat?
Můžete se registrovat kliknutím na odkaz 'Zaregistrovat' v horní části stránky. Budete požádán(a), aby jste si vybral(a) uživatelské jméno, heslo a zadal(a) platnou e-mailovou adresu. Kromě toho se objeví další oblast, kde budete vyzván(a), aby jste odpověděl(a). Některé z nich budou povinné, zatímco jiné jsou volitelné. Jakmile je vše kompletní, budete buď plně registrován(a), nebo v některých případech budete muset kliknout na odkaz ' zaslat aktivační e-mail' na e-mailovou adresu. Jakmile to uděláte, budete zaregistrován(a).

Všimněte si, že Vaše zadaná e-mailová adresa nebude ponechána otevřená "spamu", ale můžete ji nechat skrýt pro ostatní uživatele fóra. Budete pravděpodobně moci povolit ostatním přihlášeným uživatelům Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, ale systém nebude zobrazovat Vaši e-mailovou adresu, pokud nedáte svolení.

Pokud je Vám méně než 13 let, může administrátor požadovat, aby rodiče nebo zákonný zástupce poskytl souhlas před dokončením procesu registrace. Více informací dostanete v průběhu registrace.

Naposledy upraveno Darling; 17-12-2010 v 22:44.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Darling za tento užitečný příspěvek: